תמונות מטרק לגונה 69

טרק לגונה 69

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 1 במדד הפופולריות

טרק לגונה 69, וואראז

במהלך הטיול כולם מבקרים ומצלמים המון לגונות חלקן יפות חלקן פחות, אבל יש לגונה אחת שבהחלט יוצאת דופן מהשאר, וזוהי לגונה 69 , לגונה מרהיבה ומדהימה ביופיה שפשוט עוצרת את הנשימה! יש המון אגדות וסיפורים למה היא נקראת דווקא 69, ההסבר הפשוט שבאיזור וואראז ישנן בסביבות 2,000 לגונות ובמפות הן ממוספרות ואותה הלגונה זכתה במספר 69. הדרך ללגונה הוא טרק יומי 9 ק"מ הלוך ו- 9 ק"מ חזור. הלגונה נמצאת בגובה של 4,250 מעל גובה פני הים.


אל הלגונה אפשר להגיע במספר דרכים:

1.תחבורה ציבורית-עד לכפר שנקרא ווקריה (Vaqueria) זמן הנסיעה הוא 4 שעות ואף יותר וחיסרון אחד בולט, מגבלת זמן כדי להספיק את האוטובוס האחרון.
מחיר: 15 סול.

2.להתארגן בקבוצה ולהשכיר ואן ונהג, זמן הנסיעה ברכב פרטי הוא 3 שעות והיתרון הבולט שנהג מחכה לכם שתסיימו. אופציה זו יותר מומלצת. יש אפשרות לשלב את הלגונה כחלק מטרק הסנטה קרוז.
מחיר: 25 סול.

טיפ: אין צורך במדריך, ניתן להצטייד במפה בתחנת מידע לתייר הסמוך לכיכר המרכזית- פלאזה דה ארמס (Plaza de armas) ובהוסטלים המומלצים.

קרא 1 טיפים על טרק לגונה 69

מציג 1 - 1 מתוך 1

תביאו אדוויל

נכתב ע"י : סהר

הוא מתחיל מגובה רב ועוד עולה למעלה. חשוב שכבר תהיו כמה ימים באזור כדי להתרגל. חלק מאיתנו חטפו קצת כאב ראש וחולשה. עולים 4 שעות (לא קל!) ואז יורדים שעתיים. הנוף פשוט לא מהעולם הזה! מומלץ מאוד למי שאין לו כוח או זמן לוואי וואש. סה"כ טרק יומי שווה מאוד


מה אהבת במקום: 
הטרק מדהים וקצר
מה לא אהבת במקום: 
עליה החדה משפיעה (לא על כולם)
השורה התחתונה: 
מומלץ מאוד