תמונות מטרק הפינאקלס

טרק הפינאקלס

מס' 1 במדד הפופולריות

בשמורת הקורומנדל יש יותר מ-30 מסלולי הליכה, טרק הפיניקלס הוא הטרק הפופולארי ביותר בפארק. הטרק יכול להיות טרק יום אך ישנה אפשרות להאריך את הטרק ולהישאר מספר לילות, תלוי בכם. הטרק נמצא בשמורת הקורומנדל אשר משתרעת מפארואה ועד קייפ קולוויל. הטרק אשר מוביל אל הצריחים (Pinnacles) אשר נמצאים בעמק קאואאראנגה ׂמהם נשקף נוף משגע על אזור הקורומנדל כולו ועל מפרץ האוראקי בכלל הוא טרק קצר אשר אפשר לעשותו כולל זמני המנוחה ב-8 שעות (הליכה נטו הינה בסביבות 4-6 שעות). החוויה הגדולה של הטרק היא בסופו – מלבד התצפית המשגעת אליה מגיעים, לאחר שעוברים את הבקתה יש לטפס כמות מדרגות נכבדת מאוד ורק לאחר מכן מגיעים לתצפית, אל תנסו לעשות תחרות קחו את הזמן ותהנו אחרת תסבלו קשות.

לינה בטרק: במידה ובחרתם להישאר לילה בטרק בכדי לצפות בזריחה מהתצפית או עקב סיבות אחרות קיימת בקתה ממש מתחת לתצפית – Pinnacles Hut – בקתת פינאקלס. מיטה למבוגר עולה כ-15 דולרים ולילד 7.5 דולרים. בבקתה יש 80 מיטות, כירות גז, חימום, מקלחות (ללא מים חמים), שירותים וריינג'ר נחמד ומבוגר אשר ידהים אתכם בחביבותו ובסיפוריו. הבקתה שייכת לרשות שמורות הטבע הניו זילנדית (DOC), יש לשים לב טרק זה אינו כלול בפס המעבר השנתי שהם מוכרים ויש לשלם עליו בנפרד. במידה וברצונכם לישון באוהל יש למקמו במוס קריק שליד Pinnacles Hut אך כדי לדעת שהתנאים יהיו פחות טובים ממה שיש בבקתה והתשלום הוא אינה הבדל משמעותי – מבוגר ישלם 9 דולרים בעוד ילד 4.5 דולר.


הגעה: נסיעה של כ-15 ק"מ מהכביש הראשי לכיוון דרום מזרח ללשכת המידע של רשות שמורות הטבע (DOC) ומשם נסיעה של כעוד 9 ק"מ תביא אתכם לתחילת מסלול הפינאקלס ועוד מספר מסלולים. (יש שילוט הכוונה ללשכת המידע וניתן לקחת חוברת הגעה מהאכסניות השונות ומאתרי המודיעין בתמז – מידע את מקומות אלו ראו בהמשך).

קרא 0 טיפים על טרק הפינאקלס

מציג 0 - 1 מתוך 0