תמונות ממאשימון (Maximn)

מאשימון (Maximn)

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 1 במדד הפופולריות

מאשימון הוא בעצם פסל עץ, מאוד מפורסם ומזוהה עם הכפר סנטיאגו אטיטלן, אשר תושביו עדיין סוגדים למאשימון– אל אשר קדוש לצאצאי בני המאיה - ומאמינים מאוד בכוחותיו. במהלך השנה בני הכפר מביאים לו מתנות ומנחות, מאוכל ועד סיגריות ושתייה חריפה, ובחג הסמאנה סנטה (המקביל המקומי לחג הפסחא) הוא מרכזו של פסטיבל דתי הנערך בכפר, כאשר מוליכים אותו ברחובות סנטיאגו אטיטלן. אין לדעת היכן המאשימון בזמן בו אתם מגיעים לכפר, כך שאם אתם מגיעים בצורה עצמאית ואינכם לוקחים מקומי שידריך אתכם בין האטרקציות בכפר, תוכלו תמיד למצוא מקומי או ילד שישמח להוביל אתכם למקומו של המאשימון, תמורת טיפ סמלי.

אל תתפלאו אם המאשימון נמצא באחד מבתי המקומיים, ושם תצטרכו לשלם עוד קצת כדי לחזות בו במו עיניכם ועוד קצת כדי לצלם אותו. הפסל עצמו אינו כל כך האטרקציה כמו ההמולה שסביבו, המנחות שמביאים לו המקומיים והטקסים הנערכים סביבו. המקומיים מאמינים שמי שנותן מתנות וכסף לבובה יזכה לחיים טובים, כך שאתם מוזמנים לתחוב לו מעט כסף לבגדים.


הגעה: עם הגיעכם לכפר סנטיאגו אטיטלן, תוכלו לשכור נהג מקומי שיוכל לקחת אתכם בין אתרי המקום או לבקש מאחד הילדים המקומיים להוביל אתכם למאשימון, תמורת תשלום כספי.

קרא 1 טיפים על מאשימון (Maximn)

מציג 1 - 1 מתוך 1

איך מגיעים לפסל המעשן

נכתב ע"י : ברק מידן

חבר'ה, אין צורך לשלם הרבה למדריך תיירים! אפשרות אחת היא לעקוב אחרי הקבוצה ששילמה. האפשרות העדיפה היא לתפוס את אחד הילדים שבכפר ולבקש ממנו שיקח אתכם בתשלום סמלי. ככה גם תוכלו לדבר איתו ולהתרשם עוד יותר מהמקומיים בכפר. רצוי כמובן לעשות זאת בקבוצה גדולה...


מה אהבת במקום: 
מיוחד ומצחיק
מה לא אהבת במקום: 
תיירותי מאוד
השורה התחתונה: 
מעניין ומיוחד