תמונות מצפייה בצבי ים בשמורת הטבע לה פלור

צפייה בצבי ים בשמורת הטבע לה פלור

מס' 1 במדד הפופולריות

צפייה בצבי ים בשמורת הטבע לה פלור (La Flor)- מדי שנה מגיעות מאות נקבות של צבי ים להטיל את ביציהן על החוף ליד סן חואן דל סור. הצבים שייכים למשפחת הקרניים הנמצאת בסכנת הכחדה, וכשתראו אותם מגיעים לחוף אין ספק שתתלהבו מהם ומפעילותם המרשימה. מדובר במחזה מרהיב, בו הנקבות מגיעות מהים לחוף, חופרות במקצועיות רבה בור ומטילות את הביצים בתוכו. אחרי שהן מסיימות, הן מזדחלות באיטיות חזרה לעבר האוקינוס וממשיכות את חייהן בים. כעבור כחודש וחצי הביצים בוקעות, והצבים הקטנים נכנסים למים, אך מעטים מהם מצליחים באמת לשרוד.

על מנת לצפות במחזה המרשים, תצטרכו להגיע לחוף בלילה, להישאר בשקט ולהמתין בסבלנות עד שהצבים יגיעו. עונת ההטלה נמשכת בין יולי לינואר, ושיאה בין אוגוסט לנובמבר. כדי להבטיח את הצפייה בהטלה בצורה הטובה ביותר, עדיף להגיע עם מדריך מוסמך המכיר את האזורים הטובים והשעות המתאימות. אין ספק שהמקום האידיאלי לצפות במחזה מהסוג הזה הוא בטורטוגרו שבקוסטה ריקה. אם לא ביקרתם שם בגלל הקושי להגיע והמחיר הגבוה, אל תפספסו את החוויה כאן..
הערה: בניגוד למקומות אחרים, ניתן לצלם כאן את הצבים. כדי לא לפגוע בהם אין לעשות זאת בזמן ההטלה עצמה, ומומלץ לא להשתמש בפלאש. שימוש במצלמת וידאו בהחלט יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.


מיקום: שמורת הטבע לה פלור – Wildlife Reserve La Flor

הגעה: במונית (5 דולר), או דרך סיור מאורגן מסן חואן דל סור

שעות פעילות: השמורה פתוחה 24 שעות ביממה

מחיר: 200 קורדובות

קרא 0 טיפים על צפייה בצבי ים בשמורת הטבע לה פלור

מציג 0 - 1 מתוך 0