תמונות מבית הקברות צ'אוצ'ייה

בית הקברות צ'אוצ'ייה

מס' 2 במדד הפופולריות

בית הקברות צ'אוצ'ייה, נאסקה

ידוע גם בכינויו בית קברות למומיות (Cementerio de Chauchilla). האתר הינו אתר ארכיאולוגי ששוחזר ובו יש כ-10 קברים פתוחים בהם ניתן לראות שרידי שלדים. בקריאה ראשונית זה בטח נשמע מזעזע, שרידי שלדים נמצאים בתוך קברים פתוחים, בהחלט נשמע כמו סצנה מסרט אימה, אך למעשה בית הקברות הוא אתר תיירותי ולכן הדרך בה מוצגות המומיות היא כמו מוזיאון בשטח הפתוח.

במרבית הקברים תוכלו לראות שלדים לבושים, כך היו נוהגים לקבור את האנשים לאחר החניטה- עם הבגדים וכשהם עם פניהם לכיוון מזרח, מתוך אמונה שמכיוון מזרח מגיעים לעולם הבא. חלק מהשלדים ניתן יהיה לראות עם שיער ארוך. זהו סממן מובהק של הכהנים, אשר לא היו מסתפרים במשך ימי חייהם וכך גם היו נקברים. בנוסף לקבירת המומיות היו קוברים גם את כלי החרס בכדי שישמשו אותם בעולם הבא. הקברים היו סגורים מלמעלה עם קורות עץ וכך כל בני המשפחה יכלו להיקבר יחד. טוב, אז אולי זה באמת קצת מוזר, אבל למי מכם תהיה עוד הזדמנות להצטלם באתר ארכיאולוגי עם מומיה?


דרך הגעה: מומלץ לשלב את הביקור באתר בסיור עם קווי נאסקה ולעשות את שתי האטרקציות אחת אחרי השנייה וכך תוכלו לחסוך זמן. סוכנות הנסיעות דואגת להביא אתכם לאתר ולהחזיר אתכם ממנו. דרך נוספת להגעה היא ע"י מונית שתעלה בסביבות ה-25-30 סול.

מחיר: הכניסה לאתר עולה כ-5-6 סול.

קרא 0 טיפים על בית הקברות צ'אוצ'ייה

מציג 0 - 1 מתוך 0