תמונות מאינקה טרייל

אינקה טרייל

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 1 במדד הפופולריות

אינקה טרייל, מאצ'ו פיצ'ו

מסלול האינקה הוא אחד הטרקים המפורסמים והעמוסים יותר ביבשת אם לא בעולם כולו. אלפי תיירים מגיעים מדי שנה ללכת בו עד לאתר הנכסף. עד כדי כך משעול האינקה פופולרי שיש מביניהם שהגיעו לפרו אך ורק בשבילו. הטייל הישראלי מתייחס לטרק לרוב בביטול. המחיר יקר, הדרך עמוסה מטיילים, ואפשר לעקוף את הדרך בטרק הסלקנטאי או כל דרך אחרת. בכל אלו אמת אך האינקה טרייל הוא עדיין מסלול מדהים שמעביר את ההולכים בו עתיקות אינקה מרתקות, ופריחות סחלבים שלא רואים כל יום, והוא לא עוד מסלול טיול נטול נופים והשראה. כל אחד ושיקוליו הוא.

הכניסה למסלול מחויבת ליווי מדריך המאושר על-ידי משרד התיירות ולפני היציאה יש אישור הענקת ויזה שהמשרד נסיעות דואג לו כך שזה תהליך ובכל מקרה, צריך להזמין מקום מראש. בתקופה העמוסה יכול להיות המתנה של חודש ויותר. בנוסף, הגבילו הרשויות את כמות האנשים במסלול מה שידרוש מכם הזמנה עוד יותר מוקדמת של מקום. המחיר לא זול בכלל. נע בסביבות ה 180 דולר לאדם. הדרך נמשכת כ-3.5 ימים קסומים. בבוקר היום הרביעי, אחרי שעברתם 3 פסים גבוהים ומסלול רצוף היסטוריה ונוף, אתם עתידים להגיע למאצ'ו פיצ'ו.


אתר אינטרנט המפרט מסלול: www.incatrailperu.com

קרא 1 טיפים על אינקה טרייל

מציג 1 - 1 מתוך 1

טרק שווה! מומלץ להזמין פרמיט מראש

נכתב ע"י : יונתן

אחד הטרקים הכי שווים שיש בעולם ותאמינו לי שעשיתי טרקים גם במזרח (עשיתי למשל את האראונד אנפורנה ואת האגמים הקפואים בנפאל). מה שכן צריך פה פרמיט וכדאי להזמין אותו כמה שיותר זמן מראש. כמו כן אני ממליץ לעשות סבב סוכנויות בקוסקו כי הרבה פעמים יש פערים גדולים במיוחד מחלק מההוסטלים שיוצאים הרבה יותר יקר מסוכנויות בעיר.


מה אהבת במקום: 
אחד הטרקים היפים בעולם
מה לא אהבת במקום: 
אין
השורה התחתונה: 
לא לוותר! מומלץ לעשות סבב סוכנויות לפני