תמונות מהפארק הלאומי סנטה רוסה

הפארק הלאומי סנטה רוסה

מס' 2 במדד הפופולריות

הפארק הלאומי סנטה רוסה (Santa Rosa National Park) נותר יחסית ללא נגיעת יד אדם, מה שמוסיף על יופיו הבראשיתי, והוא ממוקם בפנינסולת סנטה אלנה שבה יש נופים מרשימים ביותר. בפארק תמצאו כמה מחופי האוקיאנוס השקט היפים ביותר באזור, ושני חופי גלישה נידחים במיוחד, שכמעט ולא מגיעים אליהם – פניה ברוחה – סלע המכשפה, ו – אוליז פוינט. בפארק יש אפשרות לקמפינג, ובתחנת המחקר של מנהלת הפארק יש אפשרות ללינה, אם יוצרים קשר מראש. עם הגעתכם בררו בכניסה על תנאי השטח בפארק ורכשו מפה של המקום. הצטיידו בנעלי הליכה טובות, חלק משבילי הפארק עשויים להיות בוציים ומעט קשים להליכה.

צבי הים ובעלי החיים בפארק הלאומי סנטה רוסה

בביקורכם בפארק סנטה רוסה, תוכלו אף לצפות בצבי – ים העולים לחוף ומטילים ביצים. אוכלוסיית צבי הים של הפארק מושכת אליה תשומת לב רבה ממטיילים המגיעים לטיול בפארק. החוף הטוב ביותר לצפות בו בצבי – הים הוא פלאיה נאנסיטה – Playa Nancita, הממוקם בדרום הפארק. במהלך חודשי העונה הגשומה – ובמיוחד ספטמבר ואוקטובר, עולים הסיכויים לראות את צבי – הים מקננים, בחודשים אלו עולים כ – 8000 צבים לחוף!!! ואילו במהלך חודשי העונה היבשה – בין ינואר לאפריל, ניתן לראות בעלי חיים רבים המאכלסים את הפארק – איגואנות, עטלפים, קופים ועוד. מלבד הנופים היפים בפארק ובעלי החיים הרבים שניתן לראות בו, הפארק הוא מקור היסטורי חשוב. במקום בו ממוקם כיום הפארק  הייתה חוה – אסיינדה סנטה רוסה, ובה ניטש בעבר קרב בין המקומיים לפולש וויליאם ווקר, בשנת 1856, ומאוחר יותר השתלט עליה רודן ששלט בעריצות בניקרגואה. בתוך הפארק יש שחזור של אסיינדה סנטה רוסה ובה מוזיאון מעניין.


מחיר: דמי כניסה לפארק הם $7.

שעות פעילות: בין 08:00 – 16:00.

הגעה: הפארק הלאומי סנטה רוסה ממוקם מרחק כשעה ורבע נסיעה מהעיר ליבריה. אם אתם מגיעים בתחבורה ציבורית ולא מצטרפים לטיול מאורגן, שימו לב שישנה הליכה של כ – 7 ק"מ מהכניסה הממוקמת בסמוך לכביש, עד למנהלת הפארק בה ממוקם מרכז המידע, וכן אתר קמפינג. אם תרצו לבקר בחופי הגולשים פניה ברוחה ואוליז פוינט, תצטרכו לקחת שיט אליהם.

טלפון: מנהלת הפארק (אם אתם מעוניינים ללון בתחנת המחקר) – 6665051 506.

קרא 0 טיפים על הפארק הלאומי סנטה רוסה

מציג 0 - 1 מתוך 0