תמונות מחוף למאי

חוף למאי

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 2 במדד הפופולריות

שקיעה בחוף למאי

לא הרבה יודעים זאת, אבל חוף למאי שבקו סמוי הוא ביתה המקורי של מסיבת הפולמון האגדית, מסורת שהתפתחה לה החל מאמצע שנות השמונים של המאה שעברה ועשתה לה שם בכל העולם.

חוף למאי הוא האלטרנטיבה השקטה מהרעש וההמולה של חוף צ'אוונג. רצועת החוף שומרת על צביון שקט, רומנטי ובתולי. מי הים תכולים, החול לבן קריסטלי ועצי הקוקוס ממש מגיעים לקו המים. זהו המקום למצוא בו בונגלוסים זולים יחסית, בארים סקסיים, חופים בתוליים, ואוכלוסיה צעירה, זוגות ותרמילאים. גם בחוף למאי תוכלו למצוא את כלל השירותים למטייל: סוכנויות נסיעות והשכרה, כספומטים, כביסה, אינטרנט ועוד. המחירים בחוף למאי זולים ביחס לאחיו הגדול- חוף צ'אוונג.


קרא 2 טיפים על חוף למאי

מציג 2 - 1 מתוך 2

פשוט קסום

נכתב ע"י : יפעת

גן עדן של שקט ואיכות המקום הזה, הגענו לכאו הישר משדה התעופה. באזור של החוף יש גם סלעים מגניבים וטבעיים בצורת אברי מין...חוף למאי עדיין לא התקלקל ועדיין יש בו שלווה ואווירה של חופש אמיתי ולא של מרכז קניות וקבוצות מאורגנות כמו בצ'אוונג.


מה אהבת במקום: 
שקט וחוף טרופי מדהים
מה לא אהבת במקום: 
אם רוצים לצאת - צריך לשכור טוסטוס או מונית לצ'אוונג
השורה התחתונה: 
שקט ויופי בקוסמוי. יש דבר כזה!

חוף למאי

נכתב ע"י : ליבי במזרח

הרבה פחות סואן והרבה יותר יפה מחוף צ'יוואנג!! מקום מושלם למחפשי השקט והשלווה ועם זאת עדיין יש בו חיי יום וחיי לילה לא רעים בכלל! החופים במקום מככבים על גבי גלויות רבות...מי טורקיז, חולות לבנים ודקלי קוקוס הנושקים למים....פינה קסומה של ממש:-)))


מה אהבת במקום: 
גלוייה אמיתית!
מה לא אהבת במקום: 
המקום הולך ומתפתח משנה לשנה
השורה התחתונה: 
החוף השווה ביותר!