תמונות ממסיבת הפול- מון

מסיבת הפול- מון

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 1 במדד הפופולריות

מסיבת פולמון בקופנגן

חוויה של פעם בחיים! מסיבת חוף ענקית הנערכת אחת לחודש בליל ירח מלא. חוף הסאן רייז במתחם הדרין הוא רצועת חוף טרופית מדהימה בת כקילומטר, לאורכה ממוקמים כעשרה מועדונים ופאבים. בליל מסיבת הפולמון מוציאים בעלי המועדונים רקולים ענקיים ובארים ניידים אל רצועת החוף וכל מועדון מנגן מוזיקה שונה כגון טראנס, מוזיקה שחורה, מוזיקת האוס, ג'אנגל ולהיטי MTV. בפועל מדובר במסיבה לא מאורגנת, בליל עצום של רמקולים, אלכוהול וכ-10,000 חוגגים מיוזעים ושיכורים. החוף מתמלא בדוכני אוכל וקעקועים הנראים באולטרה סגול, האווירה מחשמלת ואנרגטית!

צפו למופעי אש ססגוניים, אלפי חיוכים וריקודים סוערים עד צהרי יום המחרת! שימו לב: תרמילאים רבים ממליצים שלא לפספס את מסיבות ההכנה המתקיימות בשלושת הערבים שלפני תאריך הפולמון. בנוסף, מומלץ להגיע לאי כשבוע לפני ערב המסיבה, טרם עליית המחירים המשמעותית בגסטהאוסים והיעדר מקומות פנויים.


אתר האינטרנט של קופנגן: http://kohphangan.com

מועדי מסיבת הפולמון: http://fullmoonparty-thailand.com/schedules.html

קרא 5 טיפים על מסיבת הפול- מון

מציג 5 - 1 מתוך 5

תזהרו מכייסים ושיכורים

נכתב ע"י : אבי

שימו טוב לב על הדברים שלכם ובערב הפולמון אל תשאירו שום דבר יקר בגסטהאוס - רק בכספת, כי פורצים לחדרים בזמן המסיבה. תיזהרו משיכורים ותתרחקו מצרות - במיוחד לא להתעסק עם תאילנדים שיכורים. (היו מכות) אחלה מסיבה!!!! שווה את הכל


מה אהבת במקום: 
לא שוכחים את החוויה הזאת
מה לא אהבת במקום: 
יותר מדי שיכורים
השורה התחתונה: 
שווה את הכל

לינה בזמן הפולמון

נכתב ע"י : יואב חן

בלי ספק המסיבה הכי מטורפת שהייתי בה בחיים!! ים של אנשים, מוזיקה אדירה, טירוף ואלכוהול בלי הפסקה. הכי כיף זה להיצבע בצבעים זרחניים ולהיטמע בין כולם. תענוג. הבעייה הכי גדולה זה שכל המקומות שם מקפיצים מחירים לפני המסיבה בטירוף. הכי טוב זה לישון בקו סאמוי ולקחת טקסי בואט למסיבה! ואם אתם רוצים ללון בקופנגן בסמוך לזמן המסיבה – תזמינו מקום מראש! אחרת תמצאו את עצמכם באיזה בונגלוס עם עכבישים חח. אם נחתתם בקופנגן איזה יומיים לפני המסיבה – אפשר גם ללון בטונג סלא – העיר של קופנגן. עוד משהו - לא משנה איפה אתם ישנים - זמן המסיבה הוא גם זמנם של הפורצים לחדרים...זה לא קורה הרבה אבל קורה לעיתים...


כדאי להצטייד ב: 
באקט
מה אהבת במקום: 
10000 איש מחייכים ושמחים
מה לא אהבת במקום: 
איפה שהמוזיקה הטובה - צפוף
השורה התחתונה: 
תביאו לי באקט!

המסיבה הטובה ביקום!

נכתב ע"י : גיל מהגליל

מה שיפה בפולמון זה שיש בו את כל סוגי המוזיקה בעולם בערך.. בקקטוס ובדאופ אין זה סוג של מסיבות אם טי וי כאלו...בזום יש מסיבת טראנס, ואפילו יש רגאיי באיזה מועדון, וברייק ביט ומוזיקה שחורה במקומות אחרים.מתאים לכולם!


מה אהבת במקום: 
אוירה בלתי נשכחת- חוויה של פעם בחיים!
מה לא אהבת במקום: 
צפוף ומיוזע איפה שהמוזיקה טובה...
השורה התחתונה: 
מחכה לחזור לפול מון הבא!

פול מון בקופנגן- הוראות הפעלה.

נכתב ע"י : שאנטי שאנטי

אז שימו לב, זה הולך ככה. 1. מגיעים לאי כמה ימים לפני, רצוי שבוע - ואז יהיה לכם מקום טוב לישון. 2. ביום הפולמון - ישנים! תשמרו אנרגיות. 3. בשמונה בערב - ארוחה קלה. (להכין את הבטן לאלכוהול..) 4. ב10 בלילה - מסאג' רגליים לקראת החפירות. 5. במלון - להחביא ולא להשאיר דברים יקרים - זהו ערב הפריצות - אם כי כיום פחות. הכל לכספת! 6.בחצות רדו לרחוב ותתחילו לחפור! 7. ב2 בלילה או 3 - הפסקת מסאג' רגליים נוספת.. 8.הזריחה זה השיא! תהיו עם מצלמות!! שיא החפירות! המסיבות הכי טובות הן כמובן בדרופ אין ובקקטוס. בצד הרחוק יותר של החוף - טראנס מטורף, וטראנס יש גם במועדונים שבין הקקטוס לדרופ אין. 9.


כדאי להצטייד ב: 
מצלמה, המון מים, תבואו יחפים- יותר כיף
מה אהבת במקום: 
חוויה של פעם בחיים, 10,000 אנשים מחייכים ושמחים!
מה לא אהבת במקום: 
לעיתים צפוף ומיוזע, לקראת הבוקר מסתובבים הרבה שיכורים שכדאי לשמור מהם מרחק.
השורה התחתונה: 
אדיר אדיר אדיר!

הגעה לפול מון

נכתב ע"י : ליבי במזרח

לפני הפול מון האי מתמלא והמחירים קופצים אבל עדיין יש דרך לחגוג בלי לישון באי! בליל המסיבה פועלים "טקסי-בואט" מקו-סאמוי לקופונגן ואפשר להגיע איתם למסיבה עצמה ולחזור בבוקר לחדר שלכם בקו-סאמוי!


מה אהבת במקום: 
האירוע
מה לא אהבת במקום: 
הרבה מאוד אנשים!
השורה התחתונה: 
דרך נוחה ויעילה לחגוג