תמונות מהטאמל (Thamel)

הטאמל (Thamel)

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 1 במדד הפופולריות

רחוב הטאמל, קטמנדו

אזור התיירות של העיר אליו תגיעו מיד לאחר הנחיתה בנפאל. רובע עמוס זה מורכב ממספר רחובות צפופים וצבעונים בהם תוכלו למצוא כל אשר חפצה נפשכם: מלונות, גסט-האוסים, מסעדות ובתי קפה, מאפיות משובחות, פאבים, אינטרנט, סופרמרקטים, סוכנויות טיולים ומקומות להחלפת כספים. הטאמל הוא אף מרכז קניות עשיר וססגוני בו תוכלו לערוך את מסע הקניות שתמיד חלמתם עליו.


הגעה לטאמל: משדה התעופה קחו מונית, נהגי מוניות ימתינו לכם מחוץ לשדה, משך הנסיעה כ- 20 דקות. מי מכם שיגיע מהודו בדרך יבשתית או מפוקרה יצטרך לקחת מונית מהתחנה המרכזית הידועה בשם-  "Bus Park".
מחיר נסיעה משדה"ת: כ- 200 רופי .
מחיר נסיעה מהתחנה המרכזית: עד 40 רופי.

קרא 2 טיפים על הטאמל (Thamel)

מציג 2 - 1 מתוך 2

זהירות בלילה

נכתב ע"י : שאנטי שאנטי

אמנם הטאמל הוא אחד המקומות המקסימים במזרח שנאמר עליו הכל... (מדהים! תענוג! צבעוני!) הכל נכון, אבל בלילה, החל מ-2 או 3 בלילה בערך זו שעת השיכורים של קטמנדו... אל תסתובבו בטאמל בלילה, הוא מלא בשיכורים שמחפשים צרות. ושוב...במהלך היום והערב.. זה המקום המקסים והצבעוני ביקום!


מה אהבת במקום: 
כמה שלטים! כמה צבע! כמה אנשים!
מה לא אהבת במקום: 
אהבתי הכל (רק בשעות היום...)
השורה התחתונה: 
כמו המיין בזאר רק בלי הג'יפה

הטאמל

נכתב ע"י : ליבי במזרח

ברוכים הבאים לטאמל - מרכז התרמילאים של קטמנדו! כל כך כיף להסתובב בסמטאות בין כל החנויות, המסעדות והדוכנים השונים...לשבת בפומפרניקל האגדתית, ללכת לקבלת שבת בבית חב"ד, לקנות ציוד לטיולים...תהנו מכל רגע:-)))


מה אהבת במקום: 
אווירה כיפית
מה לא אהבת במקום: 
ממוסחר מאוד...
השורה התחתונה: 
הלב התיירותי של קטמנדו