תמונות מטיולים מאורגנים לגרייט בארייר ריף

טיולים מאורגנים לגרייט בארייר ריף

מס' 2 במדד הפופולריות

טיולים מאורגנים, גרייט בארייר ריף

כדי לצאת לשנירקול או לצלילה בגרייט בארייר ריף יהיה עליכם, לרוב, לקחת טיול מאורגן מקיירנז או ארלי ביץ'. הטיולים נערכים בכמה אזורים שונים של השונית. חברות רבות מתחרות על ליבו וכיסו של התרמילאי המעוניין לבקר בשונית, וכל אחת מציעה חבילה מעט שונה.

טיולי צלילה עולים יותר מטיולי שנירקול, ואם אתם רוצים לשנרקל בלבד, כדאי לחפש טיול אשר יכלול שנירקול בלבד, שכן בטיולים המשלבים צוללים ייתכן ויתרכזו בעיקר בצלילה. מומלץ לצאת בקבוצות קטנות לשיט – כל חברת טיולים לוקחת סירות בגדלים שונים. הצלילות נעשות, לרוב, ללא מדריך, אלא בקבוצות צוללים קטנות מקרב החבר'ה שהגיעו לטיול. לאילו מכם שאוהבים לצלול, ישנם טיולי צלילה האורכים כמה ימים וכוללים, לרוב, לינה על ספינה גדולה, ואת כל הארוחות (שימו לב – פעמים רבות הארוחה כוללת בשר חזיר, החביב על האוסטרלים, כך שאם אתם שומרי כשרות, נסו לבקש מראש לתחלופה מתאימה עבורכם), וגם נשנושים, פירות ושתייה, וכן חדרים נחמדים ללינה וחדרים משותפים עם טלוויזיה ואזור להירגע. כל טיול צלילה כולל מספר צלילות שונה, לכן דאגו להשוות כמה צלילות מוצעות לכם תמורת המחיר שאתם נדרשים לשלם.


מחיר: טיול מאורגן של יום שלם לגרייט בארייר ריף עולה החל מ - $ 100, פחות או יותר, תלוי במה שהטיול כולל. טיולי צלילה לכמה ימים עולים החל מכ - $ 500.

הגעה: שיט מקיירנז לשונית אורך כשעה עד שעה וחצי. אם אתם רגישים לשיט מומלץ לקחת אתכם כדור נגד בחילה.

קרא 0 טיפים על טיולים מאורגנים לגרייט בארייר ריף

מציג 0 - 1 מתוך 0