עוד על יאנגשו

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

יאנגשו

יאנגשו, סין

יאנגשו (Yangshuo) הממוקמת במחוז גוואנגשי (Guangxi), היא עיירה תיירותית יפהפייה השוכנת על גדות נהר הלי (Li Jiang), בין נופים עוצרי נשימה, נחלים ציוריים, גבעות אבן-סיד שופעות צמחייה והמון אטרקציות מרתקות. הנוף כאן בלתי נשכח!!
 

יאנגשו או גווילין?
רוב האנשים שתשאלו יגידו לכם שאזור יאנגשו הוא המקום היפה ביותר בסין, ולא פעם הוא אף זכה בתואר "המקום היפה ביותר בעולם". יאנגשו שוכנת רק 65 ק"מ דרום-מזרחית מהעיר המרכזית גווילין (Guilin) אך היא ללא ספק מתעלה עליה הן מבחינת נופים והן מבחינת אווירה ואטרקציות. אם אתם שואלים אותנו, השאירו יותר זמן ליאנגשו – ופחות לגווילין.

רחובותיה המרכזיים של העיר הפכו לא מכבר לטיילות גדושות תיירים זרים ומקומיים, עם מסעדות, פאבים, מועדונים, חנויות ושווקים רבים ומגוונים. יאנגשו היא  המקום לשרוץ בו ברחוב הראשי בבית קפה או מסעדה ולשחק "שיט הד", להכיר חבר'ה מכל העולם (והמון מישראל...)  לשייט על הנהר ולצאת לסיורים באזור באופניים. אגב, קניות לא חסרות כאן ותוכלו למצוא פריטים מדהימים ואותנטיים במחירים מצחיקים. רק צריך להסתובב הרבה בשווקים ולחפש את החנויות הקטנות והצנועות. שם תמצאו דברים מדהימים במיוחד.