עוד על טוש

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

טוש

טוש, הודו

רבים יאמרו כי הכפר טוש (Tosh) הוא גולת הכותרת של עמק פרוואטי. יותר מכך, עבור רבים וטובים כשאומרים "הודו המדהימה"... מתכוונים לטוש. טוש הינו אחד הכפרים היפים ביותר שיש לעמק פרוואטי (Parvati Valley) להציע וקרקע פוריה לעשרות שדות קנאביס המהווים חלק אינטגרלי מהנוף בכפר. המקומיים כאן מ ק ס י מ י ם וחמימים וניתן לקבוע בוודאות שקיים סיפור אהבה אמיתי בין התרמילאים הישראלים לתושבי טוש הנפלאים.

הקסם של טוש

טוש טומן בחובו חיי כפר מקסימים ואותנטיים ובבואכם תוכלו להבחין בזקני הכפר יושבים בחבורה כאשר הם חבושים בכובע מסורתי ומעשנים בידי (Beedi – טבק שמגולגל בעלה של אקליפטוס). טוש ידוע ככפר שבו תרמילאים רבים נקשרו לאנשים המקומיים וקיימת בו קהילה קטנה של ישראלים הבאים מידי שנה להתארח לתקופה ממושכת.

כיצד מסתדרים בטוש?
טוש, כמו רוב הכפרים בעמק פרוואטי חף מחנויות וכל מה שקשור לשופינג. בכפר מס' חנויות מכולת שמוכרות סיגריות, ניירות גלגול, ממתקים ועוד.. בטוש ישנם פורטרים (Porter – סבל המשמש בדרך כלל גם כעין מדריך מקומי) לא מעטים שישמחו לקחת אתכם ברגל לכפר קלגה או לכפר קירגאנגה (KheerGanga) ותוכלו לברר עליהם בכל גסטהאוס.


מה עושים כאן בערב?

בכמה מהגסטהאוסים יש זוּלות גדולות עם כריות, שמיכות ומזרונים ואפילו טלוויזיה. מכיוון שחשוך בחוץ ובד"כ קריר הזולות הן פתרון מושלם להתקבץ כולם מול הטנדורי,לשוחח ולהחליף חוויות, לשחק קלפים, לראות סרטים ולהעביר את הלילה בכיף.