סידני

סידני, אוסטרליה

סידני  (Sydney)היא העיר המזוהה ביותר עם אוסטרליה בעיני התיירים ולא סתם. העיר מרהיבה, אך כמו בכלל התאהבות גם לאחר שסיימתם להתפעם מהחיצוניות, לסידני יש מספיק תוכן ואטרקציות כדי שזו תהיה מערכת יחסים מסעירה וארוכת טווח.  סידני נמצאת בניו סאות' ווילס וגשר גדול מחבר בין חלקה הצפוני לדרומי. מסעדות, מועדונים והחופים המפורסמים תורמים לאווירה הצעירה והתוססת ששוררת בעיר משעות הבוקר העמוסות ועד השעות הקטנות. לא תזדקקו ליותר מדי זמן בעיר סידני עד שזה יכה בכם: אתם באוסטרליה!!!

החופים הפופולאריים של סידני
שלושת החופים הפופולאריים באזור סידני הם מאנלי  בצפון סידני (Manly), קוג'י בדרום העיר (Coogee) והמפורסם מכולם - בונדאי (Bundai Beach). המוני תיירים מגיעים ל"סיבוב דאווין" ונשארים בגלל אווירת החוף ששורה גם ברחובות בונדאי. בתי קפה מגניבים, מועדונים ואכסניות במרחק הליכה מהחוף שמלא בגולשים ובמקומיים שזופים.
 

קונים רכב לטיול? ... שוק המכוניות של סידני!

שוק המכוניות המפורסם של קינגס קרוס (Kings Cross Car Market) הוא מקום ששווה לבקר בו אם רוצים לקנות או למכור רכב. הוא מושך קהל רב ומשמש תרמילאים כך שתוכלו לקבל יחד עם הרכב גם ציוד נחוץ. אמנם מדובר במקום מסודר אך הקפידו לבדוק היטב את הרכב והמסמכים. הצוות בקיא וישמח לעזור לכם.

 

מיקום: Kings Cross,Cnr Ward Ave & Elizabeth Bay Rd

מחיר: עלות הצגת הרכב בשוק AUS60$ לשבוע.

טלפון: 1800 808188

אתר אינטרנט: www.carmarket.com.au