עוד על עמק ספיטי

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

עמק ספיטי

עמק ספיטי, הודו

עמק ספיטי (Spiti Valley) הוא עמק אפוף מסתורין של מדבר ועוצמה של מדבר בצל גשם. הנוף הבתולי והמרתק של עמק ספיטי ישאיר אתכם רעבים לטבע והפראות שבמקום תותיר אתכם כנועים ליופי הבריאה. העמק הזה יציף כל אדם בתחושת שלמות, אפילו את אלו שמדבר זה לא תצורת הנוף האהובה עליהם. עמק ספיטי גובל בטיבט ומרבית תושביו בודהיסטים.

דגשים לגבי ספיטי

כדי לעבור בין עמק ספיטי לקינור חייבים permit שמשיגים בקאזה שבעמק ספיטי. חשוב להביא את כל הכסף לו אתם חושבים שתזדקקו כי אין היכן למשוך כסף, אם אתם רוצים לצאת לטרק מומלץ להצטייד בציוד המתאים לפני שנכנסתם לעמק ספיטי. שימו לב לעונה ובדקו אם הדרך פתוחה למעבר.

 

ספיטי בטיול מאורגן

הרבה אנשים יוצאים לעמק ספיטי או לעמק קינור, שהם עמקים הממשיכים אחד את השני, בטיול מאורגן עם ג'יפ. את הטיולים המאורגנים ניתן למצוא במנאלי או שימלה בסוכנויות נסיעות. הנוחות, אין ספק, יותר גדולה מאשר באוטובוסים מקומיים אך המחיר גבוה יותר והחיסרון הוא שמפסידים הרבה מהחוויה האמיתית של עמק ספיטי וקינור - המגע עם התושבים המקומיים.


הוצאת אשרת מעבר בין ספיטי וקינור

אם הגעתם לעמק ספיטי מצפון ואתם מעוניינים להמשיך את דרככם לעמק קינור תצטרכו להוציא אשרת מעבר. המקום להשיג אשרה כזו הוא קאזה, כשאת המשרדים הממשלתיים תמצאו בקאזה החדשה שמעבר לנהר. במידה ואתם קצרים בזמן חשוב להוציא אישור בזמן. בחגים וימי ראשון אין אפשרות להוציא את האישור ולא תוכלו לצאת לקינור.