עוד על סלבדור

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

סלבדור

סלבדור, ברזיל

סלבדור (Salvador), עיר ענקית המונה כ- 2.5 מיליון תושבים, היא בירתה של מדינת באהייה ומוכרת לרוב תרמילאי דרום אמריקה כ"עיר הקרנבל" מפני שכאן הוא נחשב הכי אווירתי ושווה! מעבר לזאת, סלבדור משלבת יפה בתוכה חיים מודרנים עם ריקודי פולקלור וקפוארה ברחובות, תערובת מיוחדת של דתות ואמונות שונות ונוף מדהים של כפרים ואדמות ירוקות. אל תפספסו את החופים המרהיבים והעמוסים בכל טוב, ובמיוחד את אזור הבארה barra)) הנחשב לבטוח במיוחד ומפורסם במגדלור המשקיף עליו.
 

למרות המראה שובה העין והתושבים המנהלים אורח חיים צבעוני ומלא בשמחת חיים, העיר למעשה טומנת בחובה בעיות כלכליות קשות שמתבטאות באנלפבתיות בחלק גדול של האוכלוסייה ואף בעוני מחפיר. עם זאת, הרחובות תמיד מלאים בשירה, החיוכים תמיד גדולים והצבעים רבים יותר משתוכלו לספור...

סלבדור היא ההוכחה כי השמחה באה מבפנים וכאן הוא המקום להתחבר לשמחה הגולמית.

מתי להגיע לקרנבל בסלבדור?

מדי שנה מתקיים בסלבדור הקרנבל הנחשב לססגוני ביותר בברזיל. מומלץ להגיע לעיר בחודשים ינואר – פברואר וליהנות מחוויה בלתי נשכחת. יש לציין שאם תפספסו את התאריכים הללו, לסלבדור יש עוד המון מה להציע מעבר לקרנבל!

הניחוח האפריקאי של סלבדור

סלבדור היתה בעבר מרכז סחר העבדים של ברזיל וניתן להבחין בהשפעות אפריקאיות בולטות בעיר. הקפוארה, מוזיקה, דת הקנדומבלה, בישול ואף אמנות – כל אלו נותנים תחושה של אפריקה בדרום אמריקה... חוויה!

חיי הלילה של סלבדור
כשאתם יוצאים לבלות בסלבדור, השאלה המרכזית היא- איזה סגנון בא לי?. העיר מתחלקת לשניים: האזור היוקרתי של הפאבים נמצא מאחורי הקניון שופינג באהה שם יושבים ומבלים בני החברה הגבוהה. באזור העיר העתיקה, לעומת זאת, יש מספר גדול של בארים, מועדונים ובתי קפה קטנים ובוהמיים המלאים במקומיים ובדמויות ססגוניות.