עוד על רסיפה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

רסיפה

מרבית המטיילים מגיעים לרסיפה (Recife) בזמן הקרנבל, רק בכדי להמשיך לאולינדה הסמוכה, שם הקרנבל נחשב לפופולארי, עממי ורגוע יותר. רסיפה עצמה, ידועה כעיר פחות בטוחה מאולינדה, אך יותר בטוחה מהערים הגדולות בברזיל (ריו דה ז'נירו וסאו פאולו)... מין מתמטיקה שכזו. החופים כאן מרהיבים!! חול לבנבן, טיילת ארוכה וססגונית והמוני צעירים מכל העולם.

 

רסיפה היא עיר מאוד ייחודית. זו העיר הרביעית בגודלה בברזיל עם 1.5 מליון תושבים. הדגש ברסיפה הוא על היסטוריה ופולקלור. בעיר יש מרכז היסטורי מפואר, עם הרבה כנסיות עתיקות ויפות, ושוק גדול של אמנות מקומית. רסיפה אמנם לא מערבית כמו סאו פאולו או ריו, אבל גם כאן יש בנייה מערבית צפופה, מרכז עסקים גדול ומרכזי בילוי יוקרתיים.

אזור בואה ויאגם
אחד המרכזים התיירותיים ברסיפה הוא הפרבר המפורסם, בואה ויאגם (Boa Viagem), כאן נמצאים החופים הכי טובים בעיר, טיילת עם חנויות, מסעדות טובות ומלונות. הוא מעט מרוחק מהמרכז אך רבים בוחרים ללון בו. בעיר העתיקה  באזור  ,Polo Bom Jesusתמצאו את חיי הלילה הטובים ביותר בעיר.

ה"ונציה של ברזיל"

שם החיבה של רסיפה הוא ונציה של ברזיל, היא שוכנת על חוף ים יפיפה, ובמפגש בין שלושה נהרות, שפיצלו חלק משטחה לאיים. בין האיים מחברים גשרים, ומתחתיהם שטות סירות, מה שמזכיר לכולם את ונציה.