עוד על מורו דה סאו פאולו

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

מורו דה סאו פאולו

מורו דה סאו פאולו, ברזיל

אם אתם מחפשים מקום להירגע, אחרי הקרנבל הברזילאי הפרוע, לצלול במים כחולים צלולים צלולים, להיזרק על חופים פסטורליים כל היום, ולרקוד במסיבות אל תוך הלילה, במורו דה סאו פאולו (Morro de Sao Paulo) תמצאו את הכל. מורו דה סאו פאולו היא עיירת נופש קסומה שנמצאת באי טיניארה (Tinhare), המצוי כ-60 ק"מ דרומית מסלבדור. זוהי בעצם רצועת איים שהוכרזה ב-1992 כשמורת טבע בגלל המבנים ההסטוריים המעטרים אותה והחופים המיוחדים הסובבים אותה. והם באמת מיוחדים! העיירה כל כך קטנה, שיש בה שני רחובות ראשיים בלבד, החוצים אחד את השני. בתוך העיירה אין כניסה לרכבים ממונעים ולכן הולכים ברגל לכל מקום.
 

ההגעה לאי

ברגע שתגיעו אל האי, ימתינו לכם בכניסה לנמל מקומיים עם מריצות שיציעו לכם עזרה בסחיבת המוצ'ילות בתמורה ל- 8 ריאל. ובכניסה לאי תדרשו לשלם מס תיירות על סך 7 ריאל.


מה עושים במורו דה סאו פאולו? 4 חופים ובוץ ורוד...
במורו דה סאו פאולו ישנם 4 חופים, שפשוט ממוספרים בסדר עולה. לכל אחד מהם אופי אחר (קראו כאן באטרקציות). בנוסף לכך, בחוף אנקנטו תוכלו להתפלש בבוץ הורוד המפורסם, הקפידו להתרחק מהצוקים שבסמוך (יכול להיות מסוכן) והגיעו בשעות השפל – הבוקר המוקדם או הערב. העיירה מורו דה סאו פאולו  מאוד מפורסמת  בקרב תרמילאים רבים, בעיקר כמקום לנפוש בו ולהרגע מ"הסערה" של הקרנבל. אבל בדיוק בתקופה זו העיירה פורחת ומתעוררת לחיים והיא ההפך משקטה. במורו תוכלו גם להנות ממגוון של אטרקציות ים ויבשה שיצרו למענכם חופשה ברזילאית בלתי נשכחת.

 

שעות הלילה במורו דה סאו פאולו
חיי הלילה במורו דה סאו פאולו מתמקדים בשני איזורים: מרכז הכפר ובשמו- גמבואה. והחוף השני- החוף המרכזי. בשעות הערב כולם יוצאים  למרכז הכפר להסתובב בין שני הרחובות הראשיים. זה הזמן לאכול, לשתות לראות ולהראות, ובעיקר להתחמם לקראת ארועי הלילה.. על פני שני הרחובות הראשיים נמצאות רוב המסעדות והפאבים של האי, כל אחד בעל אופי שונה. מחצות הלילה מתחילות המסיבות הסוערות שמתקיימות על החוף המרכזי, החוף השני. שם גם אפשר להמשיך ולתדלק לקראת המסיבה בדוכני הפירות הטרופיים שם יכינו לכם מיץ טרי לבחירתכם בתוספת וודקה או קשאסה. הקפירינייה מאוד מומלצת- זאת המומחיות שלהם. מחיר כניסה למסיבות החוף הוא כ- 6 ריאל.