עוד על שמורת מיראפלור

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

שמורת מיראפלור

שמורת מיראפלור (Miraflor Reserve) היא אחת משמורות הטבע המעניינות בניקרגואה. היא ממוקמת באזור שונה מיתר השמורות, ולכן תציג לכם נוף וצמחייה אחרים ממה שהתרגלתם לראות במדינה. השמורה מציעה מגוון רחב של נקודות תצפית, מפלים, מסלולי הליכה מערות ועוד אטרקציות רבות ומעניינות. השמורה ענקית וגודלה כ-250 קילומטרים רבועים, ובתוכה תמצאו חוות אקולוגיות רבות שמגדלות סוגי גידולים שונים, בעיקר קפה. בגלל הגודל, מטיילים רבים אוהבים לטייל בשמורה על גבי סוסים, שבזכותם הם מצליחים להגיע גם לנקודות המרוחקות בזמן קצר. כדי להגיע לכל הנקודות המעניינות בשמורה, תצטרכו להישאר ללילה, אותו תעשו באחת החוות הפזורות בה. כדי שתיהנו מן השמורה בצורה המירבית, כדאי לתאם את הסיור שלכם עם משרדי UCA באסטלי, שם ידאגו לכם למדריכים ולהסברים על השמורה. השמורה שונה לחלוטין מכל מה שראיתם או אתם מצפים לראות בניקרגואה, וניתן להקדיש לה בין יום אחד לשלושה.

היכן ישנים בשמורת מיראפלור?
בתוך השמורה תמצאו חוות אקולוגיות רבות שיאפשרו לכם להתארח אצלן ללילה. בעלי החוות נחמדים ונותנים אירוח פשוט אך טוב. מומלץ להביא אוכל, כי אין לדעת אם האירוח יכלול מזון או לא. את התיאום בקשר ללינה עשו עם המשרד באסטלי, או דרך תחנת הפקחים בכניסה לשמורה.
 

התארגנות בעזרת משרדי UCA באסטלי

כדי להגיע ערוכים לטיול בשמורה בצורה הטובה ביותר, יש לתאם את הביקור מראש עם משרד באסטלי. המשרד יספק לכם את כל המידע החיוני על השמורה, ובנוסף יקצה לכם מדריכים ומקומות לינה אם תרצו. ניתן גם לא להשתמש בשירותי המשרד, ולסמוך על הפקחים בשמורה, אך כדאי מאוד לנצל את שירותיו.

מיקום: מהצד הדרומי של הקתדרלה, לכו 2 רחובות מזרחה, והמשיכו חצי רחוב צפונה עד שתראו את המשרד.

טלפון: 7132971 505

אי מייל: miraflor@cablenet.com.ni