עוד על ליאון

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

ליאון

ליאון, ניקרגואה

ליאון (Leon) היא עיר קולוניאלית יפהפייה שמוקפת בערי געש מדהימים שמושכים אליהם מטיילים רבים. כל מי שמגיע לעיר מתרשם מייד מהרחובות היפים, הבניינים המסודרים והאנשים האינטליגנטים שרובם דוברים אנגלית. אחרי שתיהנו מהעיר היפה, תוכלו לצאת למספר טיולים שונים בהרי הגעש היפים שבסביבת העיר. הפעילות האטרקטיבית ביותר היא גלישת החול במדרון הר הגעש סרו נגרו. זאת ללא ספק חוויה מיוחדת, כיפית ומלאת אדרנלין. כמו כן, תוכלו לטפס על מספר הרי געש אחרים בטיולים בני מספר ימים, בהם תחוו את תופעת הטבע הוולקנית במלוא עצמתה. ואם נמאס לכם קצת מהרי געש, תוכלו ללכת לחופי הים היפים שידועים בגלים הטובים שלהם, לשכור גלשן או פשוט לשכב על החוף ולהירגע. ליאון היא ללא ספק עיר שמקסימה את כל המבקרים בה. האטרקציות המעניינות והאנשים הנהדרים יהפכו אותה לאחת הערים המועדפות עליכם במרכז אמריקה.

 

מה מושך מטיילים לליאון?

תרמילאים מגיעים לכאן בעיקר כתחנה ראשונה בניקרגואה אחרי ביקור בהונדורס או להיפך. האטרקציה המרכזית שלשמה מגיעים היא גלישת החול בהר הגעש סרו נגרו. רוב המטיילים ממשיכים גם לטרקים במגוון הרי הגעש היפים שבסביבה. הזמן הממוצע שמקדישים לעיר הוא 3-5 ימים, אבל אפשר להישאר הרבה יותר...
 

מה עושים כאן בשעות הערב?

ליאון היא עיר טובה לבילויים, ותוכלו למצוא בה מספר מקומות טובים ויפים. היתרון הגדול בבילוי בליאון, הוא שהעיר בטוחה יחסית בלילה, ואפשר להגיע ממקום למקום ברחובות הראשיים בקלות יתרה וללא חשש. בסופי השבוע העיר הופכת לשוקקת חיים, ומתמלאת במקומיים רבים שיוצאים לבלות. זוהי הזדמנות נהדרת ונדירה להתערבב עם הקהל המקומי במקומות בילוי נחמדים. ברחוב הראשי והרחובות הסמוכים לו, תמצאו פאבים ובתי קפה רבים. במקומות רבים יהיו הופעות, ובאחרים אלכוהול רב ובזול. כדי לא לפספס את המסיבות השוות, מומלץ מאוד לברר מראש לאיזה מקום כדאי לצאת בכל ערב. על חוף הים תמצאו מקומות נוספים באווירה ימית וקלילה. גם שם האלכוהול זורם, ובדומה לליאון, גם כאן תפגשו מקומיים רבים שבאו לבלות, במיוחד בסופי שבוע.