עוד על ג'יוזאי גואו

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

ג'יוזאי גואו

מהמקומות היפים ביותר שתמצאו בסין כולה. פארק שמורת ג'יוזאי גואו (Jiuzhai Gou) הוא מקום המושך המוני מבקרים כל שנה (ייתכן שתתקלו בסינים לא מועטים בטיול בג'יוזאי גואו). ג'יוזאי גואו היא שמורת טבע גדולה שניתן לטייל בה יום שלם או יותר מכך, אם תרצו ללון בה. תוכלו למצוא במקום כפרים טיבטיים קטנים, אגמים יפהפיים, הרים תלולים, סטופות (מקדשים) טיבטיים, ומאפיינים טיבטיים כמו דגלוני תפילה וגלגלי תפילה טיבטיים. בנוסף, יש כמה ריכוזי פנדות בתוך הפארק.

 

התמצאות בפארק ג'יוזאי גואו

עם כניסתכם לפארק הצטיידו במפת האזור באנגלית. ככלל, הפארק בנוי בצורת Y. מצידה הימני של הכניסה, בשרוול הימני של ה-Y, תוכלו לראות את רוב הבריכות היפות המרוכזות בשמורה ומצידו השמאלי של שרוול ה-Y, תמצאו שתי בריכות בלבד, אשר לעיתים אין בהן מים כלל. בררו מראש מה היה מזג האוויר לפני הגעתכם כדי שתדעו האם כדאי לבקר באזור זה.

 

קצת אדמיניסטרציה...

שעות פעילות: הכניסה לשמורה היא בין 06:30 ל - 17:00.

הגעה: צ'נגדו – נסיעה קופצנית ומתישה למדיי של 12 שעות. רכשו כרטיסים מראש כדי לקבל מקום טוב בו תוכלו לחוש פחות את טלטולי הדרך. סונגפאן - קחו אוטובוס מתחנת האוטובוסים המרכזית של העיירה סונגפאן ל-Jiuzhaigou – הנסיעה אורכת כ-3 שעות. נאנפינג – שעה. אם אתם רוצים להגיע לצ'נגדו עדיף לנסוע לנאנפינג וממנה לקחת אוטובוס לצ'נגדו, כי תדירות האוטובוסים וסדר יציאתם משמורת ג'יוזאי גואו אינו סדיר וקבוע. בתוך השמורה יש אוטובוס פנימי, אך אם לא שילמתם בכניסה לא תוכלו לעלות עליו בתוך הפארק.

מחיר: כרטיס לאוטובוס עולה כ-90 ¥ אך אם אין לכם ימים רבים לבלות בפארק, רצוי לרוכשו. כשתרצו לצאת מהפארק נסו לצאת לפני 17:00, כי תנועת האוטובוסים הפנימיים אינה תמיד מדייקת.