עוד על איטה קרה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

איטה קרה

איטה קרה,  ברזיל

איטה קרה (Ita Care) היא עיירת גולשים קטנה השוכנת על רצועת חוף יפהפייה באיזור באהיה (Bahia). במבט ראשון על העיירה לא ברור על מה כולם מדברים, ואיפה הקסם, אך ברגע שעיניכם ינוחו על קו החוף, תתאהבו גם אתם. באיטה קרה יש חופים טרופיים קלאסיים: מים כחולים, עצי דקלים, חול לבן והרבה טבע פראי מסביב.  החופים הסמוכים יותר למרכז העיר הם תיירותיים וצפופים, ובהם נמצאים מרבית הבארים והמסעדות. החופים המרוחקים יותר מהמרכז, הם מבודדים ופראיים יותר.חוץ מלשבת בחופים כל היום, תוכלו גם לקחת שיעורי גלישה, לשכור או לקנות גלשן ואף ללמוד יוגהאו קפואירה.

החופים של איטה קרה
אז הגעתם לאיטה קרה... ואמרתם לעצמכם "מה זה הג'יפה הזה... איפה הימים של אריאל דה אג'ודה...." וכאן הטעות. התחילו את ההליכה לים ותגלו את אחת מהחופים היפים בברזיל! מכאן, שאלו היכן "החוף הנסתר" וצאו לצעדה ביער מטורף למשך של כ- 40 דקות ותגיעו לאחת מרצועות החוף היפות שתראו בחייכם! הצמחייה הטרופית המשוגעת מוסיפה המון לחוויה ולנוף המשכר.

שימו לב!

זרמי הים כאן חזקים, היזהרו לא להיסחף. לעיתים גולשים נסחפים לאזור הסלעים ונפצעים או נדקרים מקיפודי ים.

 

גלישה באיטה קרה

גולשים ממליצים על החנות ובית הספר לגלישה ״קלינקה דו סרף״ (Clinica do surf). הכתובת היא Pedro longo 388 (הרחוב המרכזי). 
החנות ובית-הספר בבעלות של טארק וג׳פרסון. שני חבר׳ה מדהימים בעלי סיפור חיים יפה, שפשוט התאהבו באיטה קארה ופתחו  את החנות.

שניהם דוברי אנגלית ומבינים קצת עברית. הם בעלי תעודת הדרכה לגלישה, תעודת הסמכה כשופטים בתחרויות וטארק בעל ראשון בפיזיולוגיה. הם מקיימים במקום שיעורי גלישה החל משיעור היכרות ועד קורס שיכול להימשך שבועיים. הם נותנים את המחיר הכי טוב לקבוצות באיטה קארה, מצלמים את השיעורים ומסיעים ברכב הפרטי שלהם לחופים אחרים ומקיימים שם את השיעור (שעתיים על החוף), שזהו דבר חשוב ביותר מכיוון ששם הגלים מתאימים ללמידה.