עוד על אגם אינלה

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

אגם אינלה

אגם אינלה, מיאנמר

אין מטייל במיאנמר שמוותר על אחד מהספוטים המרהיבים במדינה – אגם אינלה (Inla lake), הממוקם במרכז מיאנמר. חוויית הביקור בו היא חוויה מיוחדת במינה המאפשרת לתייר להתקרב ולראות את חיי הכפר (עשרות רבות של כפרים!) תוך כדי הנאה מנופי האיזור המשגעים.

מתחם המטיילים באזור אגם אינלה

מרכז התרמילאים באזור נקרא  ניאונג-שווה  (Nyaung Shwe) – עיירה קטנה ששוכנת בסמוך לאגם ומקושרת אליו בתעלות מים. בעיירה שוקקת חיים זו תוכלו למצוא מלונות רבים, סוכנויות נסיעות, חנויות קפה- אינטרנט, מסעדות רבות והרבה תיירים ש"יסגרו" אתכם על הנעשה וימליצו לכם על האטרקציות השונות מתוך נסיונם האישי...

 

האגם עצמו

מימיו של אגם אינלה רדודים יחסית ובעומק המקסימלי של האגם הוא רק שלושה מטרים. אורכו של האגם 22 קילומטרים ורוחבו 11 ק"מ. מסביב לאגם היפהפה ממוקמים כפרים מקומיים  המתפרנסים במיוחד מדייג וחקלאות בתוך האגם.

שייט על אגם אינלה

את השייט כולם עושים כאן והחוויה מובטחת! בשעות הבוקר שוכרים סירה ל-5 נוסעים בעלות של 12 דולר ליום, מסיירים בין הכפרים השונים (שם גם עוצרים לארוחה), רואים המון טבע ומנהגים מקומיים ועם שעות הערב חוזרים שוב לנקודת הפתיחה. לא לפספס!

 

איך מטיילים באגם אינלה?

באגם אינלה ומסביבו ישנם אטרקציות רבות והדרך הטובה ביותר להגיע ולראות את כולן או רובן היא לשוט ביניהם בעזרת סירה. ישנם תיירים רבים המגיעים לאגם אינלה רק לסיור בן יום. מומלץ לפחות יום נוסף לפספס כמה שפחות אתרים באזור.