עוד על פלוריאנפוליס

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

פלוריאנפוליס

פלוריאנפוליס, ברזיל

פלוריאנפוליס (Florianopolis), בירת מחוז סנטה קטרינה היא אחת מעיירות הנופש הפופולאריות בקרב המטיילים בברזיל!  זוהי עיר מתקדמת לכל דבר עם כ- 380,000 תושבים, בה תוכלו למצוא חופים רבים, מרהיבים ומתאימים לגלישה. פלוריאפוליס נחשבת לאחת מהערים הבטוחות, הנקיות והנעימות לטיול בברזיל! מקום זה מושך אליו תיירים רבים מרחבי העולם (ובמיוחד מארגנטינה) המגיעים ליהנות מהנופים, האטרקציות, האווירה וכמובן כדי לגלוש בחופים היפיפיים במקום. יש לומר כי תחרויות גלישה הן חלק מההווי המקומי. ב"פלוריפה" (כך קוראים למקום התושבים המקומיים) ניתן למצוא מקומות שקטים ורגועים לבלות בהם, אולם יחד עם זאת המקום ניחן  בחיי לילה מגוונים. בחודש פברואר תוכלו לחגוג את הקרנבל המפורסם בעיר עם יתרון של חגיגות פחות המוניות ופחות מסוכנות.
 

קצת על האזורים השונים בפלוריאנפוליס

פלוריאנפוליס נחלקת לשני חלקים עיקרים: החלק האחד הוא ביבשת עצמה והחלק השני הוא האי סנטה קטרינה.

החלק המודרני של העיר
המטיילים בקושי מגיעים לשם, זה האזור שנמצא על היבשה והוא די אפור ומשעמם. אם אתם מחפשים קצת חיי לילה מקומיים, שווקים, מסעדות וקניונים, קחו איזה יום וצאו לסייר ברחבי העיר.

האי סנטה קתרינה ואם לדייק... בארה דה לגואה

האזור הפופולארי בקרב המטיילים הוא בארה דה לגואה Barra Da Lagoa, מקום תיירותי בו תוכלו ללון, ליהנות מחברה טובה, חופים יפים ואף למידת גלישה. יש כאן יופי של דירות ובתי מלון קטנים ממש צמוד לחוף ושלל פינוקים כמו שרק ברזיל יודעת להציע! אם אתם שואלים אותנו, לקחת כאן קורס גלישה זו חוויה אמיתית. (תבררו במקום בו אתם ישנים...יש אין ספור בתי ספר לגלישה).