עוד על דלהי

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

דלהי

דלהי, הודו

דלהי (Delhi) היא שער הכניסה הצבעוני להודו וברוב המקרים גם המקום בו תסיימו את הטיול. ואם בדלהי עסקינן... המיין באזאר הוא הלב הפועם של דלהי והנקודה שלעולם לא תשכחו ואליה תתגעגו תמיד.

מישהו אמר "שוק טוטואלי"?

לפני הטיול, כולם ידברו איתכם על "שוק גדול" עם הנחיתה בהודו, בדלהי... יש בזה משהו אבל מנסיוננו השוק הראשוני עובר תוך מספר שעות עד יומיים. תהליך ההרגלה ל"סיטואציית הטיול" לוקח בערך שבועיים שלושה. אז בואו עם המון סבלנות, פתיחות  וסקרנות. לעיתים כדאי לקצר בהתחלה את משך השהות במיין בזאר ולהמשיך ליעדים אחרים. כשתחזרו לדלהי לאחר כמה חודשים בצפון או בדרום ... תרגישו מנצחים ומאוהבים. לא תרצו לעזוב!

דלהי, כפי שאולי הייתם מצפים מבירת הודו, היא עיר רצופת סתירות. עיר החושפת את הנוכח בה לצבעים חיים כל-כך של תרבות ואדם מחד ולתחתית הכבוד האנושי מאידך. עיר שמברכת את פני אורחיה בקול המון ויכולה להרתיע במבט ראשון אך יחד עם זאת כובשת בקסמיה אם רק תתנו לה יום-יומיים של חסד. תקשיבו לקצב שלה, תתענגו על מטעמיה, תתערטלו בסמטאותיה המרתקות... אם תפשיטו מעליה את בגדיה המלוכלכים תיווכחו שדלהי הינה עיר מרתקת החובקת בתוכה היסטוריה ודת, צבעים וריחות המיוחדים רק לה, וקסם אישי נועז. דלהי היא כמרבד קסמים הנושא אתכם אל הרפתקה בלתי רגילה, אם רק תאמינו שאפשר לעוף...
 

המיין בזאר-   Paharganj

מתחם התרמילאים של דלהי. במקום שלל גסטהאוסים ומסעדות, אינספור שלטים בעברית, סוכנויות נסיעות וקניות מכל המינים והסוגים. באוגוסט 2010 עבר המיין בזאר שיפוץ כללי, למעשה הוא נהרס ונבנה מחדש. נכון לעכשיו הוא צבעוני ומרגש מתמיד. כשתחזרו אליו בסיום הטיול פשוט תתענגו על כל רגע ורק תרצו לחזור!