עוד על קוסקו

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

קוסקו

קוסקו, פרו

קוסקו (Cusco) היא באופן רשמי הישראליאדה הגדולה ביותר ביבשת... "בירת התרמילאים של דרום אמריקה", היא אתר היסטורי שמגבש לתוכו לא רק אתרים מדהימים מתקופות שונות (כמו המאצ'ו פיצ'ו המפורסם שבסמוך) אלא גם חיים מגוונים המציעים שלל אטרקציות, חיי לילה, מסעדות מגוונות, ערכים תרבותיים של המקום ושבילי טיולים אין סופיים. העיר המוכרת לכל המטיילים בזכות הפופולאריות העולה שלה, נמצאת בהתחדשות תמידית והקצב המהיר שלה נועד להתאים עצמו ללא הפסקה למטיילים הרבים.
 

קוסקו – "מדינת היהודים"

קוסקו מוצפת בתרמילאים ישראליים והמקום אף קיבל על עצמו את השם הקליל- "עיר הישראליים". תוכלו למצוא ברחבי העיר שלל מסעדות עם תפריטים בעברית, אינטרנט בעברית, תמונות של מטיילי עבר ישראליים ואף עוברי אורח שכבר למדו את הסלאנג ויברכו אתכם ב" אהלן" וב"מה נשמע" עילג במקצת.... המקומיים מקבלים אותנו עם חיוך ונראה שהשילוב "ישראל בפרו" עובד יפה מאוד!

הגובה של קוסקו – לא נעים, לא נורא
קוסקו המדהימה והססגונית נמצאת בגובה מפחיד של כ-3,350 מטר מעל פני הים וזו אולי אחת הסיבות כי אחד מכינוייה הרבים היא גם "עיר הבחילות". הגובה אכן נווטה להוות בעיה בתחילה אך עד מהרה מסתגלים רוב המטיילים לעניין ואף מוצאים את האוויר בעיר כנקי וטהור.
 

מה עושים בקוסקו (חוץ מהמאצ'ו פיצ'ו...)?
קוסקו משלבת בתוכה עבר עם עתיד, היסטוריה וחיים עכשוויים. בהחלט מקום טוב "להיתקע" בו, יש כאלו שנתקעים כאן שבועות!! קחו את הזמן שלכם והניחו לעיר לעשות את קסמיה. וכן, יש כאן הרבה מה לעשות, מעבר לקפיצה ומאצ'ו פיצ'ו ובחזרה. ראפטינג, טרקטורונים, טרקים קניות ומה לא... ברוכים הבאים לקוסקו!