עוד על מפלי איגואסו (ברזיל)

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

מפלי איגואסו (ברזיל)

מפלי איגואסו, ברזיל

כ-20 ק"מ דרום מזרחית לעיר פוז דו איגואסו (Foz do Iguacu) שוכן פארק נאסיונל איגואסו (Parque Nacional Iguazu) בו נמצאים מפלי איגואסו המדהימים! גובהם הממוצע הוא כ- 80 מטרים והם מתפרשים לאורך של 2700 מטרים. ספיקת המים הינה עצומה, כ-6 מיליון קוב בשעה! אין ספק שזהו מקום עוצר נשימה בו מרגישים כל כך קטנים לעומת הטבע העוצמתי. מפלי איגואסו הינם מפלים הנמצאים על גבול ברזיל וארגנטינה, כאשר בברזיל ניתן לראות 20 אחוזים מהמפלים. זהו אחד המחזות היותר מדהימים של הטבע, אשר המוני מטיילים מגיעים לשם בכל שנה בכדי לצפות במחזה המרהיב הזה.

בצד הברזילאי החוויה של הביקור במפלים היא חוויה פנורמית. יש מס' נקודות תצפית גבוהות בהן ניתן להתבונן בנוף המרהיב. מגדל תצפית ליד מפל פלוריאנו (Floriano) ונקודת התצפית ליד מפל סנטה מריה. כדאי מאד לא להסתפק רק בתצפית מלמעלה ולרדת בדרך המובילה מטה, על מנת להתקרב למפלים. בנקודה הקרובה ביותר תוכלו להגיע ממש על יד המפלים כך שתוכלו להרגיש את העוצמה, לשמוע את הצליל הגועש של זרימת המים ומיותר לציין שתצאו משם רטובים.. בתוך הפארק עצמו ישנם מספר מסלולים. אם בכל זאת תרצו להכנס לנקודה בה אפשר להשתכשך במים חפשו את המסלול של מקוקו (Macuco), אשר יוביל אתכם למפל נסתר Macuco Waterfall .


מלבד המפלים תראו בסביבתכם צמחייה טרופית ענפה, מגוון בעלי חיים (תמצאו את עצמכם רודפים עם המצלמה אחרי ראקונים חמודים) ציפורים, קופים, נחשים, פרפרים.. תוכלו גם לראות גם את  ה- Poço Preto- הבאר השחורה ולבקר במרכז המבקרים של הפארק. ולאלו שביניכם שיכולים להרשות לעצמם.. ניתן גם לארגן טיסה במסוק תיירותי מעל המפלים. הפארק עצום בגודלו לכן תוכלו למצוא שירותי אוטובוסים עם מסלול קבוע, תחנות בהן תוכלו לנסוע ברחבי הפארק ולשמוע הסברים על הפארק תוך כדי הנסיעה.

 

שעות פתיחה: בין החודשים אפריל לספטמבר: 9:00-17:00, אוקטובר- מרץ: 9:00-18:00

מחיר הכניסה לאתר: 15 ריאל

כתובת: Rodovia BR 469 - km 18

טלפון: 4400 3521 45

דואר אלקטרוני: cataratas@cataratasdoiguacu.com.br

אתר אינטרנט: www.cataratasdoiguacu.com.br