עוד על קרטחנה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

קרטחנה

קרטחנה, קולומביה

אם תשאלו את רוב התרמילאים שביקרו בקולומביה, הם יגידו לכם עם יד על הלב שקרטחנה (Cartagena) היא גולת הכותרת של הטיול שלהם!...אפילו בכל דרום אמריקה! למרגלות החופים הקאריביים, כשהיא מוקפת דקלים ועצי בננות, שוכנת עיר הנמל המדהימה הזאת עם כ-950,000 תושבים, אחת המרשימות שבערי דרום אמריקה, הנהנית מאקלים טרופי ומתרבות חופים תוססת. מטיילים ישראלים מגיעים לכאן בהמוניהם ומתאהבים בעיר הזאת- אם בגלל החופים הנהדרים שלה, ואם בגלל חיי הלילה התוססים- ואי אפשר להאשים אותם... החופים של קרטחנה שופעים אטרקציות ופינוקים, והמוני רוכלים המסתובבים בחופים יציעו לכם את סחורתם, יאכילו אתכם, ישקו אתכם, יעשו לכם מסאז', ולמען האמת, לא ייתנו לכם הרבה סיבות לרצות להתרחק מהחוף.

הוילות (והפנטהאוזים...) של אזור לגיטו
המטיילים הישראלים בקרטחנה יודעים מה הם עושים... אזור לגיטו בעיר שממש סמוך לקו המים, הוא אזור המטיילים בעיר, שם נהוג לשכור ביחד (עד 10 אנשים) וילה עם בריכה  ופשוט להשתקע כאן לתקופה... תענוג! הצנועים שבנינו "מסתפקים" בדירות קטנות ומאובזרות עם נוף לים.
 

מי שבכל זאת מחפש גם טיול עירוני, יימצא עיר עתיקה מרתקת, מבוצרת בחומה, ובה סמטאות צרות מרוצפות אבן, כנסיות מרשימות, בתים פסטורליים בצבעי-פסטל ומבנים ספק-מכושפים שנשתמרו מהתקופה הקולוניאלית.