עוד על באגסו

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

באגסו

באגסו, הודו

באגסו (Bhagsu) הוא הכפר הפופולארי ביותר בקרב המטיילים הישראלים באיזור דרמסלה. באגסו, או בשמה המלא – "באגסו נאג", היא חלק מהמכלול מקלאוד גאנג'דרמקוטבאגסו. כל אלו נקראים למעשה "דרמסלה".

איפה לנים ומסתובבים בבאגסו?

באגסו בנויה סביב רחוב אחד ראשי (אם אפשר לקרוא לזה רחוב...) שהוא למעשה עלייה די תלולה ובה נמצאים כל המסעדות, החנויות והגסטהאוסים. המתבודדים שבניכם יבחרו ללון ב"אפר באגסו" (באגסו העליונה) – זהו האיזור המעט גבוה יותר על ההר ובו הרבה גסטהאוסים בבעלות משפחות מקומיות שיפנקו אתכם וידאגו לכל מה שתבקשו. זהו המקום ליצור קשרים של ממש עם המקומיים המקסימים! הגסטהאוסים שעל הרחוב עצמו עמוסים יותר ורועשים מעט יותר וצמודים למסעדות והחנויות הרבות.


למעשה, ניתן להעריך די בוודאות כי רוב המטיילים בבאגסו הם ישראלים, ולכן אחדים מבעלי הגאסט האוסים והמסעדות, אף מדברים עברית ברמה גבוהה!

 

מה תמצאו בבאגסו?
ישראלים יודעים מה טוב, ובאגסו בהחלט מתאימה לקטגוריה זו. באגסו בנויה לצד מפלים עוצמתיים, ובין הרים ירוקים, כבשים ועזים מסתובבות בין המטיילים בחופשיות, האוויר צח והאווירה מחשמלת. בבאגסו יש אנרגיות טובות, וגם הרבה מסעדות מעולות, חנויות בגדים צבעוניות, ורוכלים המוכרים תכשיטים וקריסטלים נוצצים..

את הרוחניות מרגישים גם בלי לעשות כלום, ורק מהישיבה לצד המפלים, אבל אם תרצו תוכלו למצוא בבאגסו כל קורס העולה על רוחכם. היצע הקורסים ענק, וכולל קורסים רוחניים וקורסים בכלל כמו ציור, יהדות וקבלה. בבאגסו תמצאו מורים רוחניים הודים וטיבטים, אבל גם מורים ישראלים, שיכולו ללמד אתכם בשפה שלכם.
 

בנוסף לכל אלה, זיכרו לטעום את עוגת הבאגסו קייק הפורסמת, תענוג אמיתי.