עוד על אריאל דה אג'ודה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

אריאל דה אג'ודה

אריאל דה אג'ודה, ברזיל

אריאל דה אג´ודה (Arraial de ajuda) היא עיירת חוף צבעונית, בטוחה ויפהפייה, מלאה במסעדות בכל טעם, חבר'ה צעירים, בתי אירוח נעימים ואינספור פינוקים בלתי נשכחים! גן עדן לכל הדעות! אריאל דה אג'ודה נחשבת בברזיל לקולוניה ישראלית של ממש ואחד מהיעדים ה"ישראליים" ביותר באופיו בכל דרום אמריקה. כולם שוכרים כאן קטנועים ובאגי ויוצאים לסיורים באזור המופלא (נסו להגיע לכפרים טרנקוזו ו- קאראיבה... לא תצטערו!)  ולא שוכחים להתפנק בפוסדות השונות – לא תאמינו איזה מקומות לינה מתוקים יש כאן!


"ישראל דה אג'ודה"
אריאל דה אג´ודה "נכבשה" על ידי תיירים ישראלים וכמעט והפכה למושבה ישראלית של ממש! לטוב ולרע... רוב המסעדות מציגות תפריט בעברית (ישנה אחת שאף מציעה מחיר מיוחד לישראלים), המקלדות כולן בעברית ותושבי המקום בקיעים בסלנג ישראלי... לאור האופי ה"ישראלי" שמציגה העיירה, יש מטיילים ישראלים שמעדיפים לחלוף על פניה ולא להיחשף לעמנו בתפוצות, וכאן טעותם, כי למרות כל זאת, אריאל דה אג´ודה היא עדיין פנטזיה טיולית אמיתית כאשר במהלך היום ניתן לרדת לחוף הקרוב או לשכשך בבריכה בפוסדה ובמהלך הלילה נדלקת העיירה עם דוכני מיצים אלכוהוליים וריקודים ברחובות.
 

הרחובות Broadway ו- Mucuge

שני המתחמים המרכזיים של אריאל דה אג'ודה. Mucuge הוא הרחוב ממנו כולם יורדים לים, וברודווי הוא מן מדרחוב מפוצץ במוזיקה, מסעדות, בתי קפה ושירותים לתייר. בשניהם תוכלו למצוא כל מה שתצטרכו.

מה קורה באג'ודה בלילה?
רוב חיי הלילה מתרכזים (כמו כל שאר הדברים) ברחוב הראשי שהוא Al das Eugenias ושם בכל ערב מופיעות בדרך קסם עגלות מצחיקות המוכרות מיצים אלכוהוליים ומרגע שיצאו העגלות- היכונו למסיבה. אנשי העיירה אינם נחים לרגע, רוקדים ברחוב, רוקדים על הגגות - העיקר לרקוד ואתם מחויבים להצטרף. מעבר לטירוף היום יומי מדי פעם ישנה גם מסיבת טראנס עם אומן מוביל, אך בשביל כך כל שעליכם לעשות הוא להקשיב היטב לקהל המטיילים ולבינתיים, צאו לרחוב ותיהנו...