עוד על אדמס פיק

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

אדמס פיק

אדמס פיק (Adam's Peak) היא מהאטרקציות החשובות והמפורסמות בכל סרי לנקה. פסגתו של ההר מגיעה לגובה של 2,243 מטרים! והנוף מלמעלה... בלתי נשכח. מדי שנה מגיעים אלפי תיירים למקום ויוצאים לפני עלות השחר לטיפוס של 3 שעות (במקרה הטוב..) ו-5,000 מדרגות לעבר הזריחה היפה ביותר שראו בחייהם. למרות כאב הברכיים... לא לפספס!

דלהאוזי – נקודת היציאה לאדמס פיק

דלהאוזי (Delhousie) היא עיירה חביבה ורגועה אשר מהווה נקודת יציאה וחזרה לטיול לאדמס פיק. דלהאוזי היא מקום מצוין למנוחה, אף כזו של יותר מיום יומיים ולאגירת כוחות לקראת המשך הטיול או לפני הטיפוס התלול לאדמס פיק. ברחבי העיירה פתוחים בתי קפה, בתי תה ומסעדות אשר ישמחו לספק לכם מידע על הטיפוס, להצטייד באוכל ובציוד לטיפוס על ההר. בעת עונת התיירות החמה מקומות אלה פתוחים לעיתים במהלך כל הלילה.

 

אדמ'ס פיק כמקור עלייה לרגל

גובהו של אדמס פיק הוא כ – 2243 מטרים, והוא מהווה מוקד עלייה לרגל לבודהיסטים מקומיים, בני דת ההינדו, זרם מסוים בנצרות ואפילו למוסלמים. כמו כן מגיעים לאדמס פיק תיירים רבים. הבודהיסטים המקומיים מאמינים כי על ההר טבועה טביעת רגלו האמיתית של בודהה. אם תגיעו לאדמס פיק בין החודשים דצמבר ועד מאי, קרוב לוודאי שתתקלו בעולי רגל רבים. ינואר ופברואר הם החודשים הצפופים ביותר באזור, למרות שמזג האוויר קר למדי וערפילי.