עוד על טגוסיגלפה

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

מעברי גבול בטגוסיגלפה

טגוסיגלפה קרובה מאוד למעברי הגבול עם אל סלבדור וניקרגואה, ורוב המטיילים ממשיכים ממנה למדינות השכנות. יש שתי דרכים עיקריות לעבור את הגבול.  הדרך היקרה אך הנוחה יותר, היא לקחת אוטובוס ישיר מטגוסיגלפה עד היעד במדינה השכנה. בעזרת האוטובוס תעברו את הגבול בצורה מסודרת, ולא תיתקלו בקשיים נוספים. הדרך הזולה יותר, היא להשתמש בתחבורה ציבורית. טגוסיגלפה היא עיר גדולה, וניתן לקחת ממנה אוטובוסים ישירים כמעט לכל מקום כולל מעברי הגבול השונים. אחרי שתגיעו לגבול, תצטרכו לעבור אותו ברגל או לקחת מונית / טוק-טוק עד תחנת האוטובוס הקרובה, וממנה להמשיך אל תוך המדינה.

קרא 2 טיפים על מעברי גבול בטגוסיגלפה

מציג 2 - 1 מתוך 2

מעברי הגבול טגוסיגלפה-ניקרגואה

כדי להיכנס לניקרגואה ניתן להשתמש בשני מעברי גבול. מעבר הגבול Guasaule ייקח אתכם לצד המערבי של המדינה, וכדאי להשתמש בו רק אם תרצו לבקר בהר הגעש קוסיגוניה. מעבר הגבול נחשב איטי ולא נוח, והדרך ממנו לתוך המדינה משובשת ומסורבלת. מעבר הגבול Los Manos, הוא הפופולארי יותר, ודרכו תוכלו להמשיך בצורה נוחה ומהירה לכיוון אסטלי וממנה להמשיך לליאון, מנגואה ושאר המקומות הפופולאריים בניקרגואה. מעבר הגבול נוח יותר, והדרכים ממנו לפנים המדינה נוחות ומהירות יותר.


מעברי הגבול טגוסיגלפה-אל סלבדור

כדי להגיע לאל סלבדור תוכלו לעבור במעבר הגבול El Amatillo, המרוחק כ-3 שעות נסיעה מטגוסיגלפה. מעבר הגבול ייקח אתכם לאזור הדרומי באל סלבדור וממנו תוכלו להמשיך לאן שתירצו בתוך המדינה.