עוד על שנגחאי

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

מזג אויר בשנגחאי

קרא 1 טיפים על מזג אויר בשנגחאי

מציג 1 - 1 מתוך 1

העונה המומלצת לביקור בשנגחאי

התקופה הטובה ביותר לביקור בעיר שנגחאי היא בין החודשים אפריל-יוני, ובין החודשים ספטמבר אוקטובר, בהם מזג האוויר נוח למדי. תקופות אלו עשויות להיות חמות ביום וקרירות בערב, כך שיש להצטייד בביגוד קל ליום יום ובמעיל קל לערב.

נובמבר – פברואר: הטמפרטורות נעות בין מינימום של מעלה ועד מקסימום של 17 מעלות. יש להצטייד בביגוד רב-שכבתי – חולצה קצרה, חולצה ארוכה, וכן מעיל חם וכפפות, כך שתוכלו "להתקלף" אם מזג האוויר מתחמם.

מרץ - יוני: הטמפרטורות נעות בין מינימום של 4 מעלות ומקסימום של 28 מעלות. תקופה זו עשויה להיות מאוד חמה, במיוחד בחודשים מאי ויוני, לכן, לקחו עמכם בגדים קלים, כובע ומשקפי שמש, אך שמרו על מעיל קל בתיק, זמין לשעות ערב קרירות.

יולי - אוגוסט: הטמפרטורות נעות בין מינימום של 23 מעלות, ומקסימום של 32. אלו חודשים חמים ולחים, אם אתם מגיעים לאזור בחודשים אלו, הצטיידו בביגוד קצר וקל, משקפי שמש, כובע וקרם הגנה. כמו כן דאגו לשתות נוזלים רבים. ההסתובבות היום עשויה להיות לא קלה בשל עומס החום.

ספטמבר - אוקטובר: הטמפרטורות נעות בין מינימום של 14 מעלות ומקסימום של 28. תקופה זו של שלהי הקיץ ותחילת האביב עשויה להביא עמה מזג אוויר הפכפך. לכן, דאגו לבגדים קצרים וכל הציוד אותו אתם זקוקים לטיול במזג אוויר חם ולח, כמו משקפי שמש וכובע, אך שמרו גם על מעיל קל בתיק, בהישג יד.