מסלולי טיול ברוטברן טרק

קרא 1 טיפים על מסלולי טיול ברוטברן טרק

מציג 1 - 1 מתוך 1

מסלול הטרק

הטרק אשר אורכו 32 קילומטרים אורך בין 3 ימים ואפשר לבצעו משני כיוונים שונים. הטרק עצמו מדורג כטרק קל ע"י הרשות לשמורות הטבע הניו זילנדית. בכל הבקתות תמצאו שולחנות לאוכל, מיטות, מים, רחבה חיצונית לשבת, כיורים וברזים, שירותים כימיים, עמדות רענון עם ברז, כיריים וגז לבישול. באתרי הקמפינג תמצאו רחבת דשא לאוהל, שולחן גדות מקורה להכנת אוכל ואכילה, המשמש גם לישיבה בערב. ליד השולחן תמצאו ברזי מים, באתרי הקמפינג אין כיריים עם גז לבישול. תיאור הטרק יהיה כמו באתר של הרשות לשמורות הטבע (DOC) – יציאה ממחסה הרוטברן וסיום בדיבייד.

 

היום הראשון: ביום זה תוכלו לצאת לדרך מאוחר ואין בעיה להתארגן בבוקר. לאחר שהתארגנתם על כל הציוד, חניתם את הרכב והגעת לנקודת ההתחלה תתחילו את המסלול במגמת מישור ואח"כ טיפוס, אשר בדרך תהיו בתצפית נפלאה על ערוץ רוטברן. מרחק בק"מ: 8.8 ק"מ. משך הליכה: 3 שעות. את הלילה תעשו בבקתת מפלי רוטברן בעלת הנוף המשגע. ליד הבקתה יש מפל מים נהדר לרחצה.
 

היום השני: זהו היום היפה ביותר בו בעיקר תטפסו, ותלכו לכיוון בקתת מקנזי השוכנת ליד אגם מקנזי המדהים. מרחק בק"מ: 11.3 ק"מ. משך הליכה: 8 שעות. בדרך תעברו באגם ובאוכף הריס המדהימים, משם תמשיכו לנקודת אמצע הדרך ביום זה (מחסה למקרה סערה, פה גם תראו את הקבוצה המאורגנת אוכלת ואתם אוכלים ת'לב), ממנו תחליטו (אחרת אל תעשו את הטרק) לטפס לגבעת קוניקל , נקודת הנוף הכי מדהימה שיש (רואים את הים ואת כל ההרים מתחתם שוכן עמק הוליפורד).
 

היום השלישי: זהו היום מגיעים לדיבייד ומסיימים, בדרך תעברו במפלי ארלנד המדהימים. שעה לפני שמגיעים לסיום ישנה אפשרות לטפס לפסגת המפתח ולהנות מנוף עמק ההוליפורד. מרחק בק"מ: 12 ק"מ. משך הליכה: 6 שעות. לאלו מכם שירצו להתחבר לטרק הקייפלז או הגרינסטון תוכלו לעשות זאת בבקתת אגם האודן.