עוד על מקסיקו סיטי

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

הגעה ותחבורה במקסיקו סיטי

צורת התחבורה הפופולארית ביותר בעיר היא הרכבת התחתית (Metro) אולם תוכלו לנסוע גם באוטובוסים ומוניות בתחומיה. כמו כן, יש בעיר שדה-תעופה בינלאומי גדול שממנו תוכלו לטוס לשלל יעדים בתוך מקסיקו וגם ליעדים בדרום-אמריקה ואירופה.

קרא 3 טיפים על הגעה ותחבורה במקסיקו סיטי

מציג 3 - 1 מתוך 3

רכבת תחתית במקסיקו סיטי

הדרך הטובה ביותר להסתובב בעיר היא ללא עוררין הרכבת התחתית (מטרו). הנסיעה במטרו חוסכת פקקים מיותרים והיא גם זולה בטירוף – רק 2 פזו (שווים לכ-2 סנט אמריקאי) לכניסה, וכל הנסיעה בכל הקווים חופשית. למטרו רשת קווים מסועפת ולכן תצטרכו להצטייד במפה שתפשט לכם את העניינים אבל חוץ מזה, הנסיעה במטרו פשוטה מאוד – לכל תחנה יש לוגו משלה ולכל קו צבע משלו. ברוב הקווים של המטרו יש גם תחנת אוטובוס לכן גם אם ירדתם בתחנה הלא נכונה תוכלו לקחת אוטובוס למקום הנכון. יש לציין שבשעות שיא יש צפיפות גדולה במטרו, וזהו גן-עדן לכייסים, לכן שמרו את התיק שלכם קרוב אליכם...

 

אתר אינטרנט:  www.metro.df.gob


אוטובוסים במקסיקו סיטי

האוטובוסים, ובמיוחד האוטובוסים המיועדים לתיירים, הם ברמה גבוהה, ממוזגים, נקיים, מרווחים ובטוחים. אפשר להגיד שנסיעה באוטובוס היא האופציה הטובה ביותר לנסיעה ממושכת בתקציב נמוך יחסית.  מומלץ לקנות את הכרטיס מראש, ובזמן שאתם מחכים בטרמינל האוטובוסים שהאוטובוס יגיע, לשים לב למתרחש משום שהכרוז בספרדית בלבד.


טיסה אל מקסיקו סיטי וממנה

שמו של נמל התעופה של מקסיקו סיטי הוא Benito Juárez International Airport והוא נמל התעופה הגדול ביותר בכל המדינה. נמל התעופה, הנמצא כ-25 דק' נסיעה ממרכז העיר, מוציא טיסות לכ-100 יעדים שונים בכל יום. כשתגיעו למקום, חפשו את דלפק המוניות ושלמו על מונית מראש שתיקח אתכם ליעד המבוקש, דבר שיחסוך מכם רמאויות מיותרות ונסיונות כושלים לדבר עם הנהג בספרדית שבורה... כמו כן, תוכלו לצאת מנמל התעופה באוטובוסים, מיניבוסים של מלונות שונים שמחכים במקום או ברכבת התחתית.

 

כתובת: Avenida Capitán Carlos León S/N Col Peñón De Los Baños Delegacion Venustiano Carranza

מספר טלפון: (55) 2482 2400/24

דואר אלקטרוני: comentarios@aicm.com.mx

אתר אינטרנט: http://www.aicm.com.mx