עוד על פארק מאנו

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

הגעה ותחבורה בפארק מאנו

קרא 2 טיפים על הגעה ותחבורה בפארק מאנו

מציג 2 - 1 מתוך 2

טיול בשמורה מאנו

הדרך המקובלת ואולי גם הזולה ביותר היא לצאת לטיול של 9 ימים היוצא מקוסקו לנסיעה מטלטלת אבל חווייתית המגיעה ל -Shintuya  , שם נגמרת לה הדרך, ויוצאים לשייט במורד נהר האלטו מדרה דה דיוס (Rio Alto Madre de Dios), שרק הדרך בה המדריכים אומרים את שמו אקזוטית להחריד. במהלך השייט בשמורה והעצירות בפארק תיווכחו ביופי המושלם של הטבע ובצבעים הטרופיים המהממים של המקום הקסום הזה. את הלילות תעבירו באוהלים או לודג'ים כאשר כל הציוד מסופק על ידי החברה אותה שכרתם. כנ"ל הארוחות. החוויה היא בלתי נשכחת ושווה את ההשקעה. השקיעות, חיות הבר והצמחייה הטרופית יגרמו לכם להרגיש אורחים בעולם לא לכם שהוא כולו פנטזיה צבעונית משגעת.

 

* סוכנויות רבות בקוסקו מוציאות טיולים מאורגנים לפארק, ביניהם "חביתוש" המפורסם שעובד עם חברת  Ecological Adventures Manu .

*מחיר: המחיר ל 9 ימים טיול נע בין 550-700 דולר.

* יש אפשרות להצטרף לחברות שטסות את הדרך לג'ונגל במקום לנסוע. הן אמנם מקצרות תהליכים אבל המחיר בהתאם. שיקול שלכם...


הגעה והתמצאות בפארק מאנו

השמורה מחולקת לשלושה חלקים: הפארק הלאומי (Manu National Park), מתחם השמורה (Reserved Zone) ומתחם התרבות (Multiple Use Zone). מתחם התרבות הוא היחידי שפתוח לכל אחד ואין צורך לאישור על מנת להיכנס אליו. יש במקום לודג'ים ללינה אבל אין בו את החי שיש במתחם השמורה, אליה צריך אישור. כדי להיכנס לשם תצטרכו אישורי כניסה מיוחדים הניתנים רק על-ידי מספר חברות מצומצם שעובד באזור, וזו אחת הסיבות, אם לא העיקרית מביניהן, בגללה המחירים לטיול כאן יקרים כל-כך.