עוד על לנקין

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

הגעה ותחבורה בלנקין

היציאה וההגעה אל לנקין היא באמצעות שאטלים או מיניבוסים מקומיים. שאטלים ליעדים נבחרים תוכלו להזמין במקום בו תלונו. אם תתעקשו על הדרך הזולה – תצטרכו להגיע לקובאן (Coban) ומשם יוצאים אוטובוסי פולמן וצ'יקן ליעדים השונים. התחבורה באזור לנקין וסמוק צ'מפיי היא באמצעות רכבי פיק-אפ בשיטת כל הבא ליד: כל רכב שנוסע בין המקומות ישמח לעצור ולקחת אתכם (בדר"כ בעמידה מאחור) תמורת 10-15 קצאל. כשתגיעו אל לנקין עליכם להודיע לנהג מראש היכן תלונו כדי שיעצור שם.

קרא 3 טיפים על הגעה ותחבורה בלנקין

מציג 3 - 1 מתוך 3

זהירות בהזמנת שאטל

נכתב ע"י : מטייל

המלצה: אם אתם נמצאים בלנקין ורוצים להזמין שאטל אל תשתמשו בשירותי חברת AVENTURAS TURISTICAS בסניף שלהם בלנקין יושב בחור בשם Greorgina הוא לא אמין, המחיר היה גבוה מהמומלץ על ידי החברה, הרכב שאמור היה לקחת אותנו לא הגיע כלל!


שאטלים אל לנקין וממנה

מקובאן: 30 קצאל, כשעתיים.

אל קובאן: 30 קצאל, כשעתיים, מאל רטירו (ייקח אתכם כמעט כל שאטל היוצא מלנקין לאחד מהיעדים).

מגואטמלה סיטי: 120-150 קצאל, 5-6 שעות, איסוף מהמלון.
אל גואטמלה סיטי: כ-120 קצאל, 5-6 שעות, יוצאים מאל רטירו.

מאנטיגואה: שאטל ישיר ללנקין -  150 קצאל.
אל אנטיגואה: 150-120 קצאל, כ-6 שעות.

מפלורס: כ-130 קצאל, כ-5 שעות, איסוף מהמלון.

אל פלורס: כ-150-120 קצאל, כ-5 שעות.

ריו דולסה: כ-130-100 קצאל, כ-5 שעות.


מיניבוס אל לנקין

ישנו קו אחד של מיניבוס היוצא כ-7 פעמים ביום מקובאן (Cobán) ועובר בסמוק שמפיי, לנקין ומגיע עד קהבון (Cahabón). המיניבוס עושה את דרכו חזרה באותו המסלול, אך ללא לו"ז מסודר. נסיעה מקובאן ועד לנקין תעלה 25-30 קצאל (ותימשך 2.5-3 שעות), ובין לנקין לסמוק צ'מפיי כ-10-15 קצאל. מקובאן יוצאים מהתחנה שמחוץ למשרד  Transportes Gamasa  בכתובת: 3a Calle פינת 2a Ave ליד מסעדת Los Camarones. בלנקין עוברים המיקרובוסים דרך חוות אל רטירו, ובצומת בכניסה לעיירה ליד הוסטל רבין איצם (Rabin Itzam) הורוד.