עוד על קו טאו

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

הגעה ותחבורה בקו טאו

קרא 3 טיפים על הגעה ותחבורה בקו טאו

מציג 3 - 1 מתוך 3

מעבורות על קוטאו

מעבורת מקו סמוי – שעתיים וחצי
מעבורת מקופנגן – שעה וחצי
מעבורת מסורטאני – כ- 3 וחצי שעות, תלוי באיזו מעבורת יצא לכם להפליג...


אוטובוס אל קו טאו

 אל קוטאו ניתן להגיע בעזרת שירותי אוטובוס ה- VIP היוצאים מבנגקוק. כרטיסים ניתן להשיג בכל סוכנויות הנסיעות בקווסאן והמחירים נעים בין 500 ל- 700 באט. מדובר בכרטיס משולב הכולל נסיעה מבנגקוק אל מחוז סורטאני שבדרום תאילנד (משך הנסיעה כ- 12 שעות). יוצאים מבנגקוק בשעה 18:00 ומגיעים לסורטאני ב- 06:00 בבוקר. מסורטאני יוצאים באוטובוס נוסף אל רציף המעבורות, משם יוצאים להפלגה של כ-5 שעות אל קוטאו. בקוטאו תגיעו אל הרציף הראשי של המעבורות, שם יחכו לכם עשרות נהגי מוניות ונהגי סירות אשר יציעו לקחת אתכם לכל אחד מהחופים היפהיפים של קוטאו. מחירי המוניות נעים בין 150-300 באט כמובן תלוי במידת המיקוח שלכם.

 

שימו לב! מטיילים רבים מדווחים על גניבות מתא המטען ומתא הנוסעים במהלך נסיעת הלילה. אין להשאיר חפצים יקרי ערך בתא המטען ויש לנעול את התיקים. במהלך הנסיעה יש להשגיח על החפצים שאיתכם בתא הנוסעים ושלמור על עירנות. עם זאת, נסיעות אלו הן הדרך הטובה ביותר להכיר חברים להמשך הטיול!

 

אופציה נוספת ומעט יקרה יותר היא נסיעה באוטובוסים החדשים של חברת לומפריה Lomprayah, אלו אוטובוסים השייכים לחברה הממשלתית. מדובר באוטובוסים חדשים, נוחים מאוד, ממוזגים ויותר מכל בטוחים יותר. חברות הטיולים מוכנות להתחייב על 0% גניבות. יתרון נוסף הוא משך הנסיעה הקצר יחסית, כ- 7 שעות נסיעה באוטובוס אל עבר רציף המעבורת הנמצא ב- Chumporn, ומשם הפלגה של כ- שעה וחצי אל קוטאו. עלות הנסיעה 850 באט.


טיסה לקו טאו

בקוטאו אין שדה תעופה אולם מי מכם שאינו מסוגל לשאת את הנסיעה באוטובוסים, קיימת האופציה להגיע לקוסמוי בטיסה של כשעה וחצי מבנגקוק ומשם לצאת בהפלגה של כשעתיים לקוטאו. כרטיסים ניתן לרכוש בסוכנויות הנסיעות שבקווסאן, ניתן להזמין עצמאית באינטרנט, או על ידי סוכן הנסיעות שלכם כבר מהארץ. מטיילים רבים ממליצים על חברת התעופה Bangkok Airways המפעילה מספר טיסות יומיות אל קוסמוי.
 

אתר אינטרנט:  www.bangkokair.com/en/index.php