עוד על קו סמוי

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

הגעה ותחבורה בקו סמוי

כיצד להגיע לקו סמוי? כיצד לעזוב? כל הטיפים כאן...

קרא 5 טיפים על הגעה ותחבורה בקו סמוי

מציג 5 - 1 מתוך 5

הדרך הכי נוחה להגיע לאי

נכתב ע"י : מוי תאי

אפשר לסגור חבילת טיסות פנים של 3-4 טיסות מהצפון לדרום ולהתחיל ולסיים בבנקוק. החבילה יוצאת דיי זולה בהתחשב בבעלות הטיסות בנפרד (בדקתי) ועל כל טיסה לקוסמוי יש תוספת של 45$ לחבילה, קחו זאת בחשבון. אפשר לסגור דרך האינטרנט ודרך המרכז למטייל ממולץ- יש להם גם סניף חדש וגדול בחוף צ׳וואנג וצוות באמת נהדר.


קטמרן

נכתב ע"י : ליבי במזרח

דרך נוספת להגיע לקו-סאמוי מבנגקוק היא באמצעות קטמרן - מעין רחפת מהירה. היתרון הגדול הוא שתוכלו לצאת מבנגקוק בבוקר וכבר אחה"צ לשכב על החוף בקו-סאמוי...הדרך כוללת הסעה מבנגקוק לצ'ומפון והמשך הפלגה בקטמרן. הקטמרן מהווה דרך ביניים בין הנסיעה הארוכה והזולה באוטובוס ומעבורת לבין טיסה קצרה ויקרה...כרטיסים ניתן להשיג בסוכנויות נסיעות בבנגקוק.


טיסה לקו סמוי

בקוסמוי שדה תעופה קטן אך פעיל מאוד, הנראה כמו כפר בונגלוסים מטופח ונעים. את קוסמוי מקשרות ליבשת המרכזית שתי חברות תעופה מומלצות:
 

Bangkok Airways-  http://www.bangkokair.com/

Thai Airwayshttp://www.thaiair.com/

 

מחירי הטיסות משתנים מתקופה לתקופה. כרטיסים תוכלו להזמין דרך סוכני הנסיעות בישראל, באתרי האינטרנט של חברות התעופה ובסוכנויות הנסיעות שבתאילנד.


רכבת לקו סמוי

נסיעה ברכבת מומלצת לאלו מכם המחפשים אלטרנטיבה נוחה יותר מנסיעת הלילה באוטובוס. מדובר באותו מסלול כמו בכרטיס המשולב באוטובוס, למעט נסיעת הלילה אותה תוכלו לבלות בקרון ממוזג עם מיטות ומצעים מכובסים וריחניים. ואכן, מומלץ לרכוש כרטיס נסיעה בקרון סליפרים ממוזג. ישנו גם קרון סליפרים לא ממוזג, אך הוא אינו נוח ומלוכלך. כרטיס משולב מבנגקוק לקוסמוי עולה בין 800 ל- 1000 באהט. ניתן להשיג כרטיסים בכל סוכנויות הנסיעות בקווסאן.


אוטובוס מבנגקוק לקו סמוי

מבנגקוק לקוסמוי יוצאים אוטובוסים מפוארים מדי יום בשעה 18:00. משך הנסיעה כ- 12 שעות. באוטובוס מושבים הנפתחים למצב דמוי מיטה, תקבלו שמיכה נעימה ואף מוקרנים סרטים פופולאריים בשעות הנסיעה הראשונות.

ב- 06:00 בבוקר מגיעים לעיר סורטאני, משם מועברים באוטובוס נוסף אל מזח המעבורות, ממנו יוצאים אל קוסמוי ע"י הפלגה בת כשעתיים. הגעה לקוסמוי בשעה 12:00, לעיר המרכזית של האי, נתו'ן (Nathon). מחיר כרטיס משולב נע בין 350 ל- 600 באהט, כרטיסים ניתן למצוא בכל סוכנויות הנסיעות בקווסאון.

* שימו לב- למערכת האתר הגיעו דיווחים רבים על גניבות במהלך נסיעת הלילה. מומלץ לא להשאיר דברים יקרי ערך בתיק הגדול הנמצא בבטן האוטובוס ויש לנעול אותו.