הגעה ותחבורה בקפלר טרק

קרא 2 טיפים על הגעה ותחבורה בקפלר טרק

מציג 2 - 1 מתוך 2

יציאה למסלול קפלר

היציאה למסלול יכולה להיות באחת מ-4 נקודות: מרכז המבקרים של הרשות לשמורות הטבע (DOC) שבטה אנאו. יציאה מהקונטרול גייטס (Control Gates) (שכר הצמוד לאגם טי אנאו) או מהראינבואו ריץ (Rainbow Reach) – תלוי מאיפה רוצים להתחיל את הטרק. ההגעה היא מכביש SH 95 (יש שילוט לפני הפניות). אין בעיה להחנות את הרכב בחניון הרכבים שבמקום, אך אפשר גם להחנות ליד מרכז המבקרים של הרשות לשמורות טבע ולקחת הסעה בתשלום (ראו דרכי הגעה מעלה). בקיץ ניתן גם להתחיל את הטרק בנקודה הנקראת Brod Bay Camp ע"י הגעה בסירת מנוע היוצאת מאזור מרכז התיירים שבעיירה (צמוד לאגם) דרך אגם טה אנאו.


דרכי הגעה לטרק קפלר

הגעה לעיירה טה אנאו (Te Anau) הנמצאת באי הדרומי, דרך אחד מהכבישים הראשייםSH 94  או 95 (תלוי מהיכן מגיעים). אלו מכם הרוצים לעשות את כל הטרק יש לצאת מהמרכז למבקרים של הרשות לשמורות הטבע (DOC) שבטי אנאו. האופציות האחרות הן לצאת מהקונטרול גייטס (Control Gates) או מהראינבואו ריץ (Rainbow Reach). ההגעה לשתי נקודות היא מכביש SH 95 (יש שילוט לפני הפנייה).

 

TrackNet

בנוסף לנסיעה מקווינסטאון לטי אנאו שמספקת החברה תמורת 35 דולר, היא גם מספקת שירותי הגעה לקונטרול גייטס (Control Gates) או לראינבואו ריץ (Rainbow Reach) כל יום בחודשי הקיץ (אוקטור-אפריל).

עלות: 12-15 דולרים (להגעה מטי אנאו לנקודות היציאה המפורטות מעלה). שווה לבדוק במידה ועושים הכל יחד אם אפשר לארגן איזה הנחה...

טלפון: 0800-4832628 (שיחת חינם, עדיין יורד קרדיט על זמן אוויר), 03-2497777.

אתר אינטרנט: www.tracknet.net

 

Brod Bay Camp
בקיץ ניתן גם להגיע/לסיים את הטרק בנקודה הנקראת Brod Bay Camp ע"י הגעה בסירת מנוע דרך אגם טי אנאו. החברה המבצעת היא Kepler Water Taxi.

עלות: 20 דולרים.

טלפון: 03-2498364.