הגעה ותחבורה בקנגורו איילנד

קרא 1 טיפים על הגעה ותחבורה בקנגורו איילנד

מציג 1 - 1 מתוך 1

הגעה אל קנגורו איילנד

על קנגורו איילנד אין תחבורה ציבורית, כך שהדרך היחידה לטייל היא להגיע במעבורת עם ג'יפ או רכב (עדיף רכב שטח), או לשכור את שירותיה של חברת טיולים מאדלייד או על האי עצמו. יש מגוון טיולים, האורכים בין יום לכמה ימים, והם ידאגו לתחבורה שלכם בעת שהייתכם על האי. זו אפשרות נוחה מאוד לאלו מכם שאינם מטיילים עם רכב.

 

טיסה- שדה התעופה המקומי של קנגורו איילנד ממוקם במרחק של 13 ק"מ מ – Kingscote, אבל כדי לנסוע משדה התעופה תאלצו לשכור רכב, כי אין שירותי תחבורה ציבורית כלשהם על האי. כמו כן תוכלו לקבוע עם סוכנות תיירות הממוקמת על האי שתאסוף אתכם, אם תזמינו דרכה טיול באי. אפשרות נוספת היא להזמין Shuttle Bus מראש, בטלפון: 575  887 0427 (Kangaroo Island Transfers), או: 121 887 1300 (Smartcar). טיסה מאדלייד אורכת כחצי שעה.

 

שייט-  כדי להגיע לקנגורו איילנד לוקחים מעבורת מקייפ ג'רוויס – Cape Jervis, כפר הסמוך לחוף. המעבורת מגיעה ל – Penneshaw. אורך השיט כשלושת רבעי שעה. מומלץ להזמין מקום על המעבורת כמה ימים מראש, דרך Sealink, המפעילה את המעבורות, בטלפון: 8688 8202 08, כתובת: 440 King William Street, Adelaide. המעבורות יוצאות בשעות הבוקר והערב. המחיר הוא כ - $ 40 לכל כיוון.