עוד על איקיטוס

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

מעברי גבול באיקיטוס

קרא 2 טיפים על מעברי גבול באיקיטוס

מציג 2 - 1 מתוך 2

על עיר הגבול סנטה רוזה

סנטה רוזה היא חלק ממשולש הגבולות המפורסם ברזיל- קולומביה- פרו. היא העיירה שנמצאת בצד הפרואני כשלצידה יושבות טאבאטינגה הברזילאית ולטיסיה הקולומביאנית שהם בעצם עיר אחת שמחולקת לשתיים לשם ההגדרה בלבד. סנטה רוזה די מתגמדת לידן, והקיום שלה יעיל בשבילכם אך ורק כמעבר גבול. היא בנויה ממספר בתים פשוטים ולא תמצאו שם מקום לישון. עד כדי כך היא אין לה נוכחות שלא תמצאו אותה במפות ותעדיפו לחפש את טאבאטינגה. מעבר הגבול לקולומביה וברזיל מתבצע במעבר הגבולות בסנטה רוזה ממנה מגיעים לאיקיטוס אם נכנסתם למדינה ואליה מגיעים מאיקיטוס אם רוצים לצאת לקולומביה או ברזיל.


משולש הגבולות באזור איקיטוס

משולש הגבולות ברזיל-קולומביה-פרו כולל בתוכו את העיירה הפרואנית סנטה רוזה, שאין בה שום דבר מעניין ואפילו לא מקומות לינה. מעבר הגבול לקולומביה וברזיל מתבצע במעבר הגבולות בסנטה רוזה ממנה מגיעים לאיקיטוס ואליה מגיעים מאיקיטוס אם רוצים לצאת לקולומביה או ברזיל. בנוסף, כולל את העיר לטיסיה השייכת לקולומביה וטאבאטינגה השייכת לברזיל, ששתיהן מחוברות כמעט לחלוטין.
 

נהלים הקשורים במעבר הגבולות

הנהלים הקשורים במעבר הגבולות משתנים לעיתים תכופות ומומלץ לברר מה ההליך העכשווי כשאתם באיקיטוס. ניתן לעשות זאת במשרד ההגירה שבעיר (מפורט תחת ספקי שירותים) או עם קפטן הספינה. צריך להחתים את הדרכון רק במדינה אותה אתם עוזבים ובזאת אליה אתם נכנסים. קברניט הספינה יצטרך לעצור בעמדת המשמר שבסנטה רוזה כדי שתוכלו לבצע את תהליכי הכניסה או היציאה שלכם. אל תפספסו את השלב הזה בהפלגה. אתם לא רוצים להיכנס למדינה בלי חותמת עזיבה של המדינה ממנה יצאתם.
 

המשך לברזיל ולקולומביה

מלטיסיה או טאבטטינגה יש טיסות ליעדים פנימיים במדינות הנפלאות הללו. אם ברצונכם להמשיך בחוויית האמזונס עד מנאוס שבברזיל תצאו לדרככם מהנמל שבטאבאטינגה.