עוד על דרג'ילינג

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

הגעה ותחבורה בדרג'ילינג

התחבורה היחידה שיש בעיירה כוללת ג'יפים וקומץ של מכוניות פרטיות. בתפקיד המוניות: ג'יפים או סטיישנים מרווחים עמוסים בנוסעים. אין שום קו ישיר שמגיע לעיירה לכן תצטרכו להגיע לעיר הסמוכה סיליגורי Siliguri)) ומשם לעלות באוטובוס מקומי, ג'יפ משותף או רכבת צעצוע (!) מגניבה. יש לציין שניתן להגיע למדינת סיקים מהעיירה, בג'יפ שיוצא מס' פעמים ביום, והנסיעה אורכת בין שעתיים ל-5 שעות, תלוי לאן בסיקים אתם נוסעים.

קרא 3 טיפים על הגעה ותחבורה בדרג'ילינג

מציג 3 - 1 מתוך 3

רכבת לדרג'ילינג

תחנת הרכבת שאליה תגיעו בדרככם לעיירה נקראת New Jalpaiguri או בקיצור NJP. מהתחנה תצטרכו לקחת מונית או ריקשה לסיליגורי, מרחק של כרבע שעה נסיעה.

New Jalpaiguri- קולקאטה – 12 שעות .                                   

וNew Jalpaigur - רנאסי- 16 שעות.

דלהי סוליגורי- שלושים שעות.

 

אתר אינטרנט: www.indianrail.gov.in


אוטובוס אל דרג'ילינג

יש אוטובוס מקומי שיוצא מסיליגורי ועולה לעיירה שלוקח כ- 5 שעות. יש לציין כי זוהי צורת תחבורה לא פופולארית משום שהנסיעה ארוכה, מסורבלת ולא זמינה כמו מוניות למשל. כמו כן, קיים אוטובוס תיירים שיוצא מסיליגורי ונוסע למס' יעדים שהפופולארי בהם הוא העיר  קולקאטה Kokata)). הנסיעה לקולקאטה אורכת כ- 12 שעות אך לא מומלץ לעשותה באוטובוס משום שהכביש אליה משובש מאוד.  יש לציין שרוב האוטובוסים מסיליגורי שנוסעים למרחקים אינם אוטובוסי "סליפר" (Sleeper – אוטובוס עם מיטות שמשמש בדר"כ לנסיעות-לילה ארוכות) אלא אוטובוסים עם מקומות ישיבה רגילים.


טיסה אל דרג'ילינג

שדה התעופה הקרוב ביותר לעיירה נקרא Bagdogra ונמצא כ- 5 שעות ממנה ו-93 ק"מ. בשדה התעופה מומלץ שתשלמו על מונית מראש משום שהתעריף הוגן (כ-1000 רופי למונית של 5 שעות), נהגי המוניות מוסמכים וזה יחסוך לכם טירטור נוסף. אם אתם טסים מדלהי (Delhi) כרטיס טיסה יעלה לכם בסביבות ה-$100 בהתחשב כמובן שבחרתם בחברת תעופה זולה.