עוד על צ'אצ'אפויאס

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

מעברי גבול בצ'אצ'אפויאס

קרא 1 טיפים על מעברי גבול בצ'אצ'אפויאס

מציג 1 - 1 מתוך 1

מעבר מצ'אצ'אפויאס לאקוודור

אם אתם רוצים לעבור את הגבול לאקוודור מבלי לרדת לאזור החוף, אפשר לעשות זאת דרך האנדים. מעבר גבול זה פחות מקובל ומוכר ואולי בגלל זה תמצאו את הפקידים שם רובצים ישנים במשרד, אבל זהו מעבר גבול לכל דבר. החיסרון היחיד הוא שצריך להחליף הרבה קומבי בדרך ואין נסיעה ישירה לגבול.
 

מעבר גבול זה נקרא La Balsa והדרך אליו היא כזאת:

מצ'אצ'אפויאס צריך לקחת קומבי ל Pedro Ruiz – נסיעה של כשעתיים.

מ Pedro Ruiz לוקחים קומבי מערבה ל Bagua Grande – שעתיים.

מ Bagua Grande ל Jaen – 3 שעות.

מ Jaen ל San Ignacio – 3 שעות.

ומ San Ignacio עוד כ 3 שעות עד המעבר גבול.

 

הדרך מתישה בגלל ההחלפות הרבות אבל עוברת יחסית מהר ומאד חוויתית. מומלץ לצאת ממש מוקדם בבוקר על מנת להספיק לצ'יבה (סוג של רכב) שלוקח לעיירת גבול הקרובה באקוודור, ויצא רק פעמיים ביום. פעם ב 12:00 ופעם ב 18:30. סביר שלא תספיקו לעשות את הדרך ביום אחד ואז אתם יכולים לעצור לישון באחת התחנות. ב Jaen יש מקומות זולים.
 

מעבר הגבול La Balsa- במעבר הגבול הישנוני הזה תצטרכו להיכנס לצריף של המשטרה בצד הפרואני ולהחתים אותם על דף השהייה במדינה אותו קיבלתם כשנכנסתם. אחר כך לכו לביתן ההגירה. באקוודור בקשו 90 יום אשרה, הם נותנים בלי בעיה, ואל תשכחו לקחת דף כניסה למדינה שתוכלו להציג לכשתצאו ממנה. המקום די נידח ולא רבים באקוודור מכירים אותו.  הצ'יבה תיקח אתכם ל Zumba שהיא העיירה הקרובה (שעה וחצי נסיעה) ומשם תוכלו להמשיך ל Vilcabamba או ל Loja, שממנה יש אוטובוסים לכל מקום במדינה כמעט.
 

* בחלק מהמפות ובדף שמפרט את הדרך ואותו ניתן למצוא בצ'אצ'אפויאס החסירו את החלק מ San Ignacio ועד למעבר גבול. הדרך, בכל אופן, אכן קיימת. צריך לבקש מהנהג שייקח אתכם למעבר הגבול עם אקוודור. כסף- אם אתם בלי דולרים עליכם אז התחנה האחרונה למשוך בה כסף היא Jaen. החלפת כסף יש גם ב Jaen גם ב San Ignacio וגם בגבול.