עוד על מפלי איגואסו (ברזיל)

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

הגעה ותחבורה במפלי איגואסו (ברזיל)

ניתן להגיע אל הצד הברזיאלי של מפלי איגואסו משני כיוונים גם מברזיל וגם מארגנטינה, תלוי בכיוון בו את אתם מטיילים. כאן נתמקד בהגעה אל הצד הברזילאי של המפלים.

קרא 4 טיפים על הגעה ותחבורה במפלי איגואסו (ברזיל)

מציג 4 - 1 מתוך 4

המעבר למפלים בצד הארגנטינאי

נכתב ע"י : rotem b

בכניסה לברזיל מקבלים כל מיני טפסים שבדרך כלל לא טורחים להסתכל עליהם.. בקיצור, תשמרו הכל.. מסתבר שאחד מהם הוא האישור כניסה שלכם לברזיל. במעבר מברזיל לארגנטינה מבקשים לראות את האישור הזה. כל מי שמגיע בלי האישור צפוי לשלם קנס.


הגעה מפוז דה איגואסו

נכתב ע"י : admin

אוטובוס - מתחנת האוטובוסים הפנים עירונית, הנקראת Terminal Urbana ונמצאת בכתובת Avenida Juscelino Kubitschek, יוצאים כל 20 דקות אוטובוסים אל הפארק המסומנים בכיתוב Cataratas, או Parque Nacional. נסיעה של 45 דקות עד שער הכניסה במחיר של ריאל או שניים.

מונית – נסיעה ממרכז העיר אל הפארק תעלה לכם בסביבות ה-35 ריאל, שכירת מונית שתעביר אתכם את הגבול לארגנטינה ותחכה לכם תעלה כ-180 ריאל. לחברת  Coopertaxi יש מוניות זמינות 24/7, צלצלו ל 0800/524-6464 או 045/529-8821

מכונית – אפשרות לא יקרה מדי, וגם לא יעשו לכם בעיות בגבול. המחיר הוא כ-60 ריאל ל-24 שעות ו-100 ק"מ, ניתן להוסיף ביטוח (בין 15 ל30 ריאל), ודלק כמובן. החברות הטובות הן Avis (טל: 045/529-6160) ו-Yes (טל: 045/522-2956), בשתיהן יאספו אתכם מהמלון וב-Avis יקפיצו אתכם גם לשדה התעופה בחינם.

 

מחיר כניסה: 15 ריאל.

מפה: www.cataratasdoiguacu.com.br

אתר: www.cataratasdoiguacu.com.br


מארגנטינה אל המפלים שבברזיל

בכדי להגיע למפלים מהצד הארגנטינאי צריך לקחת אוטובוס או מונית ממרכז העיר פורטו איגואסו (Puerto Iguaz), לעבור את הגבול ולהחליף אוטובוס הממשיך אל המפלים בצד הברזילאי. אין צורך להגיע עד לתחנה המרכזית בפוס דו איגואסו, ניתן לרדת בתחנת ביניים בדרך שקרובה יותר למפלים (תשאלו את נהג האוטובוס) ומשם להחליף אוטובוס למפלים. (שימו לב, אם אתם חוזרים באותו היום לארגנטינה אין צורך להחתים את הדרכון במעבר הגבול).


אוטובוס למפלים (ברזיל)

בעיר הסמוכה למפלים Foz do Iguacu תוכלו למצוא את תחנת האוטובוסים המרכזית ברחוב. Av. Juscelino Kubitschek  משם יוצא קו Cataratas, הלוקח ישירות אל Parque Nacional Iguazu. האוטובוס פעיל משעות הבוקר ועד שעות הערב מלבד יום שני, אז הוא פעיל אך ורק בשעות הבוקר.
 

מחיר הנסיעה: 5.50 ריאל.