הגעה ותחבורה בביי אוף איילנדס

הדרך הנוחה ביותר לחוות את כל מפרץ Bay Of Islands היא בהחלט ברכב פרטי. עם זאת, ניתן להגיע באוטובוסים לעיירות השונות ולצאת מהן לטיולים קצרים או פעילויות ימיות שונות. המעבורות לראסל יוצאות משתי נקודות. מאופואה (Opua) יוצאת מעבורת הרכבים ומפאיהיה יוצאת מעבורת הנוסעים, הלוקחת לא יותר מ-15 דקות שייט. ניתן להגיע לראסל בדרך עוקפת באמצעות רכב, אם כי זו דרך עקלקלה וארוכה. טיסות סדירות מגיעות לשדה התעופה בראסל, משם תוכלו להחליט באיזה דרך תרצו להמשיך. המעבורת בין פאיהיה לראסל היא מעבורת ללא רכבים, הלוקחת לא יותר מ-15 דקות. מעבורת הרכבים היא מאופואה (Opua).

זמני המעבורת בין ראסל לפאיהיה: www.paihia.co.nz

קרא 2 טיפים על הגעה ותחבורה בביי אוף איילנדס

מציג 2 - 1 מתוך 2

משך נסיעה ליעדים באזור

פאיהיה לאוקלנד – 3 שעות

קריקרי לפאיהיה – 15 דקות

קריקרי לאוקלנד – 3 וחצי שעות

קריקרי לקייפ ריאנגה – קצת פחות מ-3 שעות

קריקרי לפאנגאריי – שעה וחצי

אוקלנד לפאנגאריי - שעתיים

ראסל לאוקלנד – 3 וחצי שעות


טיולים, אוטובוסים והשכרת רכב באזור

Inter City Coachlines

אחת מחברות הטיולים והאוטובוסים הגדולה בניו-זילנד. באמצעות אוטובוסים אלה ניתן להגיע לכל מקום בניו זילנד וכמובן ב-Bay Of Islands. החברה מציעה שני סוגי כרטיסים (pass) לנסיעה ברחבי ניו-זילנד, הניתנים שניהם לשימוש חוזר למשך 12 חודשים. האחד הנו לאזורים שונים במדינה והשני הנו לכל המדינה ועובד לפי שעות, אותו ניתן לטעון בשעות לפי הצורך. בנוסף, בתור Backpackers אתם זכאים להנחות שונות ואם אתם חברי YHA או BBH ההנחות עוד גדלות...

אתר: www.intercity.co.nz

 

Budget השכרת רכב

החברה המוכרת להשכרת רכב נמצאת גם בצפון האי הצפוני ומציעה מגוון רחב של רכבים, לפי מחיר ונוחות. אופציה נוספת אותה מציעה החברה היא השכרה בחינם – הם צריכים להעביר רכב, אתם צריכים רכב. ההשכרה בחינם היא לשלושה ימים, לפי הצורך של החברה ולמקומות מסוימים בלבד. יחד עם זאת זו דרך נפלאה לבקר במקומות שונים, ללא תשלום, ברכב פרטי.

אתר: www.budget.co.nz/default.aspx

 

Paihia Taxis and Tours Limited

החברה הרשמית להסעות בין שדה התעופה של קריקרי לאזור כולו. החברה נמצאת ב- Marsden road בפאיהיה ועובדת מול כל הטיסות המגיעות לשדה במשך כל השנה.

מייל: paihiaradisecabs@yahoo.com