עוד על בנגקוק

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

בטיחות ובריאות בבנגקוק

בנגקוק נחשבת לבטוחה ביותר לטיול. עם זאת נדגיש כמה אלמנטים שיחסכו מכם אי נעימויות..

קרא 4 טיפים על בטיחות ובריאות בבנגקוק

מציג 4 - 1 מתוך 4

שעות הלילה ואלכוהול בבנגקוק...

לא  מומלץ לשוטט ברחובות בנגקוק החל מ- 03:00 בלילה. דווחנו על מספר מקרים של תגרות עם מקומיים שתויים ואף מספר מקרי שוד אלים בסמטאות רחוב רמבוטרי שסמוך לקאוסאן. עם זאת יש להדגיש שלמעט השעות הקטנות של הלילה, בנגקוק ותאילנד בכלל היא יעד בטוח לחלוטין ופשע כנגד תיירים הנו נדיר ביותר.


קדושת המלך

התאילנדים רגישים מאוד בכל הנוגע למלכם הנערץ. הימנעו מכל אימרה, הלצה או ביקורת על המלך ו/או על תמונותיו ופסליו אשר נמצאים בכל מקום בעיר. אם מקומי ישמע אתכם מדברים על מלך תאילנד בלשון שאיננה מכובדת עלולה להתפתח תקרית לא נעימה ואף אלימה.


פריצות לחדרים בבנגקוק

פריצות לחדרי המלון הן נדירות יותר ובמלונות היקרים יותר הן לא קיימות כמעט בכלל אך עם זאת, השתדלו לא להשאיר חפצים יקרי ערך כמו מצלמה או נגן mp3  בחדר, אם בכל זאת בחרתם להשאיר את חפציכם נסו להחביא אותם לפני עזיבתכם את המלון.


כייסים בבנגקוק

מרבית התיירים המגיעים לתור את תאילנד מגיעים מארצות עשירות יותר ונושאים עימם כסף רב וחפצים יקרי ערך. רוב מקרי הגניבות מתרחשות דווקא באזור האיים אבל גם בבנגקוק (Bangkok) ישנם מקרים לא נעימים כאלו מדי פעם. השתדלו לא לשאת עמכם כסף רב ואל תסתובבו באיזורים חשוכים לבדכם בשעות החשיכה. דרך מצוינת לשאת את הכסף ואת הדרכונים היא בחגורת כסף הנקשרת על הבטן או סביב הרגל מתחת לבגדים. אם אתם מוצאים את חגורת הכסף כמעיקה ולא נוחה נסו לקשור חוט או שרשרת מארנקכם אל המכנסיים וכך תמנעו מכיוסים.