עוד על בנגקוק

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

מזג אויר בבנגקוק

כל הטיפים על העונות לטיול בבנגקוק, מתי להגיע ומה ללבוש.

קרא 2 טיפים על מזג אויר בבנגקוק

מציג 2 - 1 מתוך 2

דצמבר הכי טוב!

נכתב ע"י : שאנטי שאנטי

ממש כמעט קריר בלילה! אבל אל תשכחו בבנגקוק - תמיד כדאי לשים בתיק איזה מעיל גשם דק כזה, כי לעיתים מתחיל פתאום גשם משום מקום ונמשך איזה שעתיים...


העונה המומלצת לביקור בבנגקוק

בגדול, אין עונה שבה אי אפשר לטייל בבנגקוק כיוון שתאילנד שוכנת באיזור טרופי בו הלחות תמיד גבוהה והטמפרטורה יורדת מתחת ל 25 מעלות צלזיוס רק במקרים נדירים. מזג האוויר התאילנדי מתחלקת לשלוש עונות: העונה ה"קרה" – בין דצמבר למרץ, העונה החמה -  אפריל ומאי,  והעונה הגשומה יוני עד נובמבר. אם נתרגם את שמות העונות לשמות המבהירים באמת את מזג האוויר יהיו השמות – העונה החמה, העונה החמה מאוד והעונה החמה והלחה מאוד... בעונה הגשומה הטמפרטורות נשארות גבוהות מאוד אבל מונסונים פוקדים את תאילנד. אין הדבר מפריע לאיכות הטיול ויש שיאמרו שהגשמים אף משפרים את החוויה שכן בזמן שיורד הגשם תרגישו הקלה בחום. בנוסף לכך, הגשמים מנקים את רחובות בנגקוק  (Bangkok)ואת האוויר המזוהם. אל תיבהלו מטיפות הגשם הענקיות שיפלו מהשמיים, אם כי מוטב שתתפסו מחסה לכמה שעות. מייד בתום הגשם תצוץ לה השמש והחום יחזור לשלוט ברחובות העיר.

 

אז מתי הכי טוב להגיע לבנגקוק ותאילנד בכלל?

החודשים הטובים ביותר לביקור בתאילנד הם מנובמבר עד אפריל. החודש הגשום ביותר הוא ספטמבר בו יש 15 ימי גשם בממוצע ועל כן מוטב לקבוע תאריך אחר לביקור. תעשו חיים!!