עוד על וייטנאם

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

וייטנאם - ביטוח נסיעות לוייטנאם

וייטנאם מושכת אליה מטיילים ותרמילאים רבים. שטחיה העצומים ונופה המגוון מהווים נקודת פתיחה  מצוינת עבורם. נוסף על כך, תרמילאים רבים מגיעים לוייטנאם כחלק מטיול כולל במדינות הודו- סין, הכוללות גם את תאילנד, לאוס וקמבודיה. ביטוח תרמילאים הינו הביטוח המיטבי עבור מי שיוצא לטיול כתרמילאי במזרח הרחוק. לפניכם מדריך מקוצר- ביטוח נסיעות לוייטנאם.
 

ביטוח נסיעות לחו"ל

את פוליסת הביטוח תוכלו לרכוש דרך חברות הביטוח, חברות אשראי וקופות החולים. תפקידו הוא לסייע בכיסוי הוצאות ובהטסה ארצה במקרה ותדרשו לטיפול רפואי בעת הטיול. בנוסף, הביטוח יפצה אתכם על אובדן או גניבה. זאת בהתאם לפוליסה שברשותכם.
 

ביטוח תרמילאים

וייטנאם מציעה לתרמילאים טרקים הרריים, שיט קיאקים, מסעות ארוכים בנבכי הג'ונגלים ואתרי צלילה יפים. הפוליסה מעניקה כיסוי לפעילות אתגרית וספורט אקסטרים. הביטוח כולל איתור וחילוץ וייעוץ רפואי מרופא דובר עברית. בנוסף, חברת הביטוח תטפל בכל הדרוש במקרים של אשפוז או צורך בהטסה לארץ.
 

ביטוח צלילה

חלקה המזרחי של המדינה נפרש לאורך מפרץ טונקין. עיירות הנופש הן רבות ושוקקות חיים. מטיילים רבים בוחרים לצלול במימי הים בסמוך לחוף או בין האיים הרבים במפרץ לואנג ביי ובדרום. מי שנמשך אחר קסמו של עולם המים, יודע שעלולות לקרות תקלות לעיתים. דאגו לבטח עצמכם גם במקרה זה.

לתשומת לבכם, קיימים מספר פוליסות עבור ביטוח צלילה. בחרו את זו המתאימה ליעד אליו אתם נוסעים, למשך הכיסוי ולגובהו.
 

ביטוח נסיעות לוייטנאם-פוליסת נופש

הפוליסה מתאימה למטיילים שבאו לנפוש עם המשפחה או לבד, כאשר יעדי הטיול הם קלאסיים ולא טומנים בחובם סיכונים. למרות זאת, בדקו שהפוליסה כוללת הטסה רפואית לארץ במקרה הצורך. פוליסה בסיסית מתאפשרת במקרים בהם מצב בריאותכם תקין. אם אתם נוטלים תרופות כלשהן דרך קבע, או שמצבכם הבריאותי אינו תקין, יהיה עליכם לרכוש פוליסת ביטוח למחלות קשות או כרוניות. פוליסה שתהלום את מצבכם הרפואי, ותיתן מענה בעת הצורך.

מטבע הדברים, מחירו של הביטוח גבוה יותר, אם מצבכם הבריאותי חמור יותר.
 

ביטוח נסיעות לוייטנאם- גניבה ואובדן חפצים

כייסות או גניבה הינם שכיחים במזרח הרחוק. זה לא נעים, אך בהחלט עלול לקרות. לכך בדיוק נועד הביטוח. אם נגנב מכם משהו, גשו לתחנת המשטרה הקרובה והגישו תלונה. היעדר מכתב תלונה לא יאפשר כל החזר מצד הביטוח. בנוסף, יש חשיבות רבה לאורך חייו של החפץ שנגנב. כך שאם אתם רוכשים מוצר לקראת הטיסה ונושאים אותו אתכם, שמרו את הקבלה. זה ישפיע על גובה הפיצוי. חשוב לדעת- אין ביטוח על כסף מזומן, ציוד רפואי ומשקפי ראייה ושמש. בנוסף, גובה הכיסוי מותנה בפוליסה שרכשתם. שימו לב פרטים הקטנים.
 

ביטוח נסיעות לוייטנאם-ביטוח מטען

אחד המקרים המתסכלים בטיול הוא אובדן של המזוודה, או נזק שנגרם לה בעת העמסתה למטוס או הטיסה. דעו כי במרבית המקרים האבידה מגיעה לבעליה, אך במידה ולא, תוכלו להיעזר בביטוח המטענים שרכשתם.
 

תוכלו להפעיל את הביטוח רק לאחר שהוגשה תלונה והתבצעה בדיקה בחברת התעופה ובשדה התעופה. רק אז תוכלו לערב את הביטוח ולדרוש פיצוי על הנזקים. לרוב, הפיצוי נמוך עד לא קיים. הימנעו מנשיאת חפצים יקרים.
 

ישנם ביטוחים שונים ומגוונים, ייעודיים לכל מקרה ומקרה. הקפידו לבחור את הביטוח המתאים ביותר למטרת ביקורכם בוייטנאם. למשל, ביטוח הריון, ביטוח לאנשי עסקים וכיוצא בזה. לא מומלץ להזניח את הנושא. בפרט כשאתם נמצאים במדינה שתרבותה, אקלימה, מאכליה, מימיה ודרכי התחבורה בה שונים מאלה המצויים במערב.