עוד על וייטנאם

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

וייטנאם

וייטנאם

וייטנאם ההופכת עם השנים לפופולארית ביותר בקרב המטייל הישראלי (לא רק תרמילאים..), היא מדינה צרה וארוכה השוכנת לחופו של ים סין. היא שופעת ביופי מסורתי, שדות אורז ירוקים ועצומים, רצועות חוף מרהיבות ותרבות עשירה ומגוונת. הטרסות העצומות באזורים הצפוניים הם מראה בלתי נשכח! גלויה של ממש...וייטנאם גדושה בנופים מדהימים, לחובבי המאכלים הימיים זהו ממש גן עדן של טעמים והמטבח הוייטנאמי מושפע מאד מהמטבח הצרפתי כמו גם מהמטבח הסיני.
 

וייטנאם מאד מגוונת גם מבחינת הדת ותמיד מעניין לראות מדינה בה משתלבים יחדיו דתות שונות, כמו הטאואיזם, הבודהיזם, הנצרות וגם תורת קונפוציוס.

בוייטנאם חיים קרוב ל-40 מיליון תושבים ויש בה שתי ערים גדולות עיקריות, האנוי שזו גם עיר הבירה והיא שוכנת בצפון, וסייגון שנמצאת בדרום המדינה. רוב התיירים מטיילים על הקו שבין שתי ערים אלה משום שבכל אחת מהם יש את האפשרות לנחות או לעזוב למדינה אחרת, כך שזה לא ממש משנה מהיכן תתחילו את הטיול.

אז נחתנו בהו צ'י מין סיטי (סייגון)... מה עושים?
עם נחיתתכם בנמל התעופה הבינלאומי של הו צ'י מין סיטי, גשו לדלפק המוניות ובקשו מונית ל-פאנג לאו (Pham Ngu Lao), מתחם התיירות של העיר. שם נמצאים בתי מלון וגסטהאוסים בכל רמה, מסעדות, פאבים, סוכנויות נסיעות וכל מה שתצטרכו להמשך הטיול בוייטנאם.
 

כמה זמן להקדיש לטיול?
אמנם אפשר לטייל בוייטנאם גם במשך שבוע או שבועיים ועדיין להספיק הכול, אך כדאי להקדיש לוייטנאם לפחות 3 שבועות. בזמן זה תוכלו לראות כל מה שרציתם מבלי להרגיש שרצתם ממקום למקום. מהדלתא של הנהר האדום בצפון, עד השפך של נהר המקונג בדרום, יש לוייטנאם הרבה מה להציע למטייל הישראלי.